Wolsztyńskie spotkania przy "Kopie"

Kliknij aby zobaczyć ranking drużynowy sezonu 2017/2018 »

Wybierz turniej

2016-12-18: Nowa Wieś

Miejsce Nazwisko i imię Punkty za miejsce Punkty za grę
1Jackowski Stanisław23125
2Kamieniarz Aleksander22110
3Silawko Henryk20102
4Brojanowski Krzysztof2094
5Kaźmierczak Henryk2090
6Lisiewicz Włodzimierz2062
7Karcz Franciszek19120
8Matysik Stefan1999
9Krzyżaniak Włodzimierz1996
10Krzyżański Piotr1962
11Otto Krzysztof1885
12Sadowski Roman1883
13Palicki Józef1871
14Andrys Jarosław1857
15Tobys Edward1855
16Jankowski Edward1854
17Weihs Piotr17.847
18Lepka Andrzej1784
19Wojciski Kazimierz1783
20Drozda Rafał1776
21Sobel Jan1767
22Ziółek Władysław1762
23Knop Bernard1716
24Kaźmierczak Zdzisław16.550
25Marach Adam16.512
26Kulus Jerzy16.353
27Drajerski Jerzy1689
28Grześkowiak Antoni1673
29Borowiak Ireneusz1660
30Pieterek Zbigniew1656
31Krzyżański Zdzisław1614
32Olejnik Stefan1611
33Kaczmarek Zenon162
34Pauch Andrzej160
35Adam Kazimierz16-14
36Wojciech Jarosław15.572
37Piechowiak Władysław1545
38Paczkowski Józef1544
39Jędrzychowski Andrzej1538
40Nowak Florian1532
41Kustra Roman1529
42Szubert Jan1525
43Paluszkiewicz Zdzisław1513
44Klabiński Jan154
45Gwiazdowski Marek150
46Staroń Mariusz15-5
47Piotrowski Wojciech14.58
48Pańczak Jan14.5-11
49Kawa Krzysztof1443
50Malicki Tadeusz1436
51Garcon Adam1436
52Lewandowski Artur1418
53Sarbok Dariusz147
54Tomiak Karol143
55Janusz Jerzy142
56Bartkowiak Szymon14-4
57Woźny Ireneusz14-9
58Prządka Kazimierz14-14
59Kaźmierczak Ireneusz14-19
60Piotrowska Magdalena14-27
61Buczkowski Tadeusz14-36
62Skorupiński Michał14-39
63Adamczak Jerzy14-100
64Przybyła Grzegorz13.533
65Borowski Zbigniew13.528
66Matuska Jan13.5-12
67Dzioch Mieczysław13.5-17
68Kortus Jerzy1379
69Ratajczak Zbigniew1341
70Witkowski Paweł1333
71Odrobny Zenon133
72Sołtysik Marek130
73Nowak Grzegorz13-3
74Nowacki Henryk13-8
75Garcon Robert13-13
76Wieczorek Andrzej13-17
77Fabiś Tadeusz13-29
78Gidlewicz Adam13-31
79Adamski Grzegorz13-50
80Jędrzychowski Benedykt13-102
81Cieślik Zdzisław12.5-42
82Matuska Tomasz12.3-55
83Hertmanowski Antoni1231
84Piotrowski Robert12-5
85Maćkowiak Tomasz12-12
86Brenski Józef12-12
87Śmichurski Tadeusz12-18
88Wojtkowiak Janusz12-28
89Troszczyński Sławomir12-47
90Jóźwiak Zbigniew11.5-71
91Gabała Czesław11-16
92Kłos Zbigniew11-25
93Żurniewicz Mieczysław11-41
94Greber Andrzej11-58
95Paździor Zygmunt11-63
96Sikora Zbigniew11-91
97Minge Franciszek10.5-16
98Janusz Zbigniew10.5-48
99Drajerski Tomasz10-18
100Jakób Bernard10-27
101Kędziora Tadeusz10-33
102Stachowiak Wiesław10-48
103Malicki Aleksander10-56
104Piosik Zygmunt10-71
105Skorupka Robert10-82
106Buda Grzegorz10-92
107Brojakowski Andrzej9.5-91
108Grzeszkowiak Paweł9.5-95
109Duber Mariusz9-31
110Koziński Zdzisław9-41
111Furmaniak Stanisław9-48
112Wawrzynowicz Ludwik9-69
113Patalas Kazimierz8.5-62
114Pajchrowski Tomasz8-99
115Skorupka Stanisław8-121
116Kozłowski Zbigniew7.5-83
117Mikołajewicz Andrzej7-94
118Urbanowicz Krzysztof7-150
119Olszowski Piotr6-116
120Kowalski Janusz6-164