Wolsztyńskie spotkania przy "Kopie"

Kliknij aby zobaczyć ranking drużynowy sezonu 2017/2018 »

Wybierz turniej

2010-10-24: Świętno

Miejsce Nazwisko i imię Punkty za miejsce Punkty za grę
1Kurp Ryszard23173
2Ratajczak Zbigniew21158
3Jackowski Stanisław20148
4Wieczorek Czesław2025
5Weihs Piotr1927
6Gabała Czesław1860
7Grześkowiak Antoni1840
8Kustra Roman1839
9Bejza Tadeusz1797
10Dziobek Mateusz1789
11Pauch Andrzej1762
12Adamczak Andrzej1756
13Mikołajczak Marek1734
14Adam Kazimierz1722
15Krzyżański Piotr1675
16Sołtysik Marek1669
17Korol Edward1660
18Nowak Florian1651
19Marach Adam1651
20Wieczorek Andrzej1645
21Brenski Józef1638
22Garcon Robert1631
23Silawko Henryk1616
24Skorupiński Jarosław1615
25Jędryczka Marian1558
26Stachowiak Wiesław1542
27Tomiak Karol1528
28Patalas Kazimierz14106
29Piasek Zenon1471
30Janusz Jerzy1434
31Matuska Tomasz1411
32Dziobek Mirosław144
33Kłos Zbigniew143
34Bartkowiak Szymon1334
35Wojtkowiak Janusz1317
36Mikołajewicz Andrzej13-10
37Sarbowski Grzegorz12.554
38Prętki Jacek12.59
39Maćkowiak Tomasz1254
40Tomaszewski Mariusz1238
41Duber Mariusz1222
42Grynig Przemysław12-3
43Jędrzychowski Andrzej12-13
44Ratajczak Jacek12-19
45Hirt Marek11.5-42
46Krzyżański Zdzisław1156
47Lewandowski Artur1110
48Pierzchała Czesław119
49Czekała Eugeniusz117
50Lisiewicz Włodzimierz11-1
51Krzyżaniak Włodzimierz11-29
52Kędziora Tadeusz11-36
53Staszyk Lucjusz10.521
54Matysik Piotr10.5-17
55Bednarczyk Józef1017
56Buda Wiesław1015
57Kowalski Janusz101
58Witkowski Paweł10-6
59Prządka Kazimierz10-14
60Raniś Janusz10-18
61Staszyk Stanisław10-24
62Pańczak Jan10-31
63Tacka Hieronim10-39
64Kaźmierczak Zdzisław9.533
65Kulus Jerzy935
66Jędrzychowski Benedykt98
67Ratajczak Brunon9-4
68Przybyła Grzegorz9-7
69Matysik Stefan9-18
70Stelmaszyk Zbigniew9-25
71Tomaszewski Wawrzyniec9-58
72Urbanowicz Krzysztof835
73Adamski Grzegorz820
74Koziński Zdzisław8-21
75Buda Grzegorz8-49
76Tobys Edward7.5-33
77Garcon Adam7.5-51
78Biedrowski Gwidon7-8
79Ceglarek Roman7-21
80Górniak Adam7-41
81Malicki Tadeusz7-56
82Malicki Aleksander7-65
83Wieczorek Piotr7-74
84Przydróżny Czesław7-81
85Jankowski Edward6.5-53
86Janusz Zbigniew6.5-121
87Piątyszek Ryszard6-25
88Lepka Andrzej6-48
89Matuska Jan6-49
90Cieślik Zdzisław6-61
91Broniszewski Kacper6-181
92Kozłowski Zbigniew5-61
93Paczkowski Józef5-82
94Kaczmarek Zenon4-23
95Wojciski Kazimierz4-79
96Kaczmarek Jerzy4-91
97Broniszewski Piotr3-127
98Skorupka Robert2-158
99Kaczmarek Stanisław2-166
100Ostrowski Adam1-89