Wolsztyńskie spotkania przy "Kopie"

Kliknij aby zobaczyć ranking drużynowy sezonu 2017/2018 »

Wybierz turniej

2019-02-03: Grand Prix 2018/2019

Miejsce Nazwisko i imię Punkty za miejsce Punkty za grę
1Buczkowski Tadeusz79284
2Krzyżański Piotr76319
3Odrobny Zenon75.5247
4Piotrowski Wojciech75173
5Ratajczak Zbigniew75164
6Kaźmierczak Zdzisław74218
7Przebierała Sławomir72.5228
8Staroń Mariusz71.5193
9Andrzejewski Zenon71174
10Wysocki Adam71121
11Kłos Zbigniew70.5142
12Fabiś Tadeusz70.5128
13Sikora Zbigniew69.5175
14Tobys Edward69.5171
15Olejnik Stefan69.5111
16Prządka Kazimierz69129
17Patalas Kazimierz69119
18Adamczak Jerzy69113
19Kędziora Tadeusz68.566
20Adam Kazimierz68209
21Sofczyński Henryk67126
22Pańczak Jan67112
23Furmaniak Stanisław6782
24Kaczmarek Zenon66.5201
25Drozda Rafał66.5157
26Sobel Jan66.566
27Marach Adam66.540
28Piosik Zygmunt66239
29Adamski Grzegorz66183
30Pauch Andrzej66153
31Sarbok Dariusz6630
32Grześkowiak Antoni65.581
33Urbanowicz Krzysztof65.555
34Brenski Józef6577
35Tomowiak Ireneusz65-97
36Wojciski Kazimierz64.5103
37Wojciech Jarosław64.558
38Matuska Jan64.545
39Janusz Jerzy64112
40Gabała Czesław63.559
41Mikołajewicz Andrzej63.550
42Nowacki Henryk63.529
43Jackowski Stanisław63.521
44Kaźmierczak Henryk63.5-21
45Maćkowiak Tomasz6352
46Jóźwiak Zbigniew62.5126
47Garcon Adam62.546
48Piechowiak Władysław62.510
49Żurniewicz Mieczysław6266
50Jankowski Edward6231
51Piotrowski Robert6221
52Kania Krzysztof61.5139
53Przydróżny Czesław61.540
54Sadowski Roman61.510
55Kędziora Mirosław61.5-32
56Buchwald Danuta61.5-40
57Janus Czesław60-49
58Kurp Ryszard60-83
59Wieczorek Andrzej60-148
60Andrys Jarosław59.5-78
61Krzyżaniak Włodzimierz59-62
62Kortus Jerzy59-84
63Koziński Zdzisław59-114
64Malicki Tadeusz58.5-97
65Cieślik Zdzisław58.5-99
66Greber Andrzej57.5-73
67Witkowski Paweł57-149
68Kustra Roman56.5-172
69Towpik Franciszek56.5-184
70Buda Grzegorz5646
71Grzeszkowiak Paweł56-62
72Nowak Grzegorz55.5-132
73Grotowski Henryk55137
74Piotrowska Magdalena55-167
75Weihs Piotr54.5-7
76Drajerski Jerzy54.5-123
77Matysik Stefan54.5-131
78Lepka Andrzej54-208
79Paździor Zygmunt53.5-49
80Paczkowski Józef53.5-167
81Kowalski Janusz53-250
82Jakób Bernard515
83Kulus Jerzy49.523
84Garcon Robert49.5-291
85Borowski Zbigniew49-385
86Janusz Zbigniew48.534
87Bartkowiak Szymon48-120
88Majchrzak Stanisław4749
89Przybyła Grzegorz47-98
90Karcz Franciszek46.5-17
91Sołtysik Marek45-106
92Wawrzynowicz Ludwik44-71
93Bordych Andrzej43.5-750
94Pajchrowski Tomasz41.5-266
95Krzyżański Zdzisław40.5-147
96Krysztof Tadeusz4092
97Nowak Florian4014
98Skorupiński Michał37151
99Kaźmierczak Ireneusz36-75
100Brojakowski Andrzej35.5-432
101Gwiazdowski Marek35-118
102Wieczorek Czesław35-119
103Lajsner Genowefa34.5-71
104Woźny Ireneusz33-49
105Mikołajczak Wojciech32.5154
106Stachowiak Wiesław30.587
107Prałat Maria2937
108Zieliński Czesław2850
109Wojciech Grzegorz27.584
110Ratajczak Grzegorz27.569
111Lewandowski Artur2745
112Mirek Piotr26.582
113Ratajczak Józef26.514
114Dzioch Mieczysław2620
115Tomiak Zdzisłąw26-6
116Walter Jacek26-27
117Fabiś Bernad25.540
118Tomiak Julian25.510
119Lisiewicz Włodzimierz25.5-223
120Pierzchała Czesław2552
121Wojtkowiak Janusz258
122Dziamski Przemysław25-32
123Paul Tomasz25-47
124Baranowski Piotr23-20
125Palicki Józef23-43
126Matuska Tomasz2224
127Guzek Rafał22-24
128Basiński Jan21.5-69
129Skórzewska Barbara21.5-93
130Skorupka Stanisław21-167
131Szaferski Marek18.5176
132Skórzewski Andrzej1896
133Grycz Robert17120
134Dominiczak Jarosław1679
135Jankowski Henryk1678
136Ciszewski Mirosław1678
137Olszowski Piotr1557
138Jędrzychowski Benedykt1548
139Brojanowski Krzysztof1532
140Kuraszyk Ryszard14.563
141Jędrzychowski Andrzej1457
142Trąbka Kazimierz1447
143Walkowiak Marian1446
144Jędryczka Marian1432
145Wyrwał Jacek147
146Prałat Marian14-21
147Hanysz Mariusz14-35
148Myssak Marek13.529
149Szulc Leon13.5-25
150Gracz Józef1317
151Książek Tadeusz12.5-18
152Mocek Antoni1223
153Gidlewicz Adam12-6
154Boroń Dawid12-9
155Bucher Piotr12-10
156Ziółek Władysław12-21
157Lemański Karol12-29
158Staszyk Lucjusz11.530
159Śmichurski Tadeusz11.54
160Klabiński Jan11.5-22
161Kuraszyk Danuta11.5-41
162Humerski Stanisław11-13
163Szudra Andrzej11-33
164Kasperski Mariusz11-37
165Tacka Hieronim11-38
166Kopacki Mirosław11-46
167Wojciech Waldemar11-106
168Skrzybczak Roman10-29
169Drąg Jan10-69
170Cieloszyk Stefan10-74
171Skorupka Robert10-89
172Kozłowski Zbigniew10-116
173Książyk Kazimierz9.5-58
174Zandecki Andrzej9.5-92
175Majorek Zdzisław9-61
176Ajchler Florian9-65
177Adamczewski Mirosław9-112
178Głowigus Jan8.5-93
179Gogół Zbigniew8-109
180Hałuszczak Jacek7-78