Wolsztyńskie spotkania przy "Kopie"

Sezon 2017/2018 Wolsztyńskich Spotkań przy KOPIE zakończony

18 marca w Świętnie odbyły się XII otwarte mistrzostwa powiatu wolsztyńskiego w KOPA, które były również okazją do podsumowania sezonu 2017/2018. Mistrzostwa odbyły się pod patronatem Starostwa Powiatowego w Wolsztynie. Otwarcia Mistrzostw dokonał Starosta Janusz Frąckowiak.

W mistrzostwach powiatu udział wzięło 116 graczy w tym 4 panie. Mistrzem Powiatu na rok 2018 został Rafał Drozda z Kościana. Następne miejsca zajęli: Buczkowski Tadeusz z Obry, Jędrzychowski Andrzej z Nowej Wsi oraz Lejsner Genowefa z Wielichowa.

W sezonie 2017/2018 sklasyfikowanych było ogółem 150 graczy w tym 5 pań,

W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył Włodzimierz Lisiewicz z Wolsztyna. Następne miejsca zajęli Grześkowiak Antoni z Niałka Wielkiego,Śmichurski Tadeusz z Czempinia oraz Kędziora Mirosław z Czarki.

W klasyfikacji Drużnowej I miejsce zajęła drużyna ze Wschowy w składzie Jackowski Stanisław,Jankowski Edward,Kłos Zbigniew, Silawko Henryk.

II miejsce drużyna z Międzyhodu w składzie:Fojud Włodzimierz,Kupka Andrzej,Minge Franciszek,Olszowski Piotr.

III miejsce drużyna z Niałka Wielkiego w składzie:Grześkowiak Antoni,Gwiazdowski Marek,Tobys Edward,Bordych Andrzej.

IV miejsce drużyna z Czempinia w składzie:Drozda Rafał,Fabiś Tadeusz,Kaźmierczak Ireneusz,Śmichurski Tadeusz.

Okolicznościowe puchary oraz nagrody dla najlepszych zawodników oraz drużyn wręczył Burmistrz Wolsztyna Wojciech Lis wraz z Panią Krystyną Królak -sołtysem Świętna.

Wszystkie wyniki w zakładce rankinga fotorelacja w zakładce galeria