Wolsztyńskie spotkania przy "Kopie"

Kliknij aby zobaczyć ranking drużynowy sezonu 2017/2018 »

Wybierz turniej

2018-12-02: Nowa Wieś

Miejsce Nazwisko i imię Punkty za miejsce Punkty za grę
1Sadowski Roman19121
2Drozda Rafał17111
3Staroń Mariusz17107
4Kłos Zbigniew1784
5Krzyżański Piotr1741
6Przebierała Sławomir16.584
7Grześkowiak Antoni1686
8Patalas Kazimierz1685
9Jankowski Henryk1678
10Furmaniak Stanisław1669
11Wysocki Adam1661
12Sofczyński Henryk1640
13Sarbok Dariusz169
14Buchwald Danuta16-1
15Odrobny Zenon15.573
16Jankowski Edward15.545
17Majchrzak Stanisław15116
18Garcon Adam1576
19Kędziora Mirosław1569
20Olszowski Piotr1557
21Koziński Zdzisław1553
22Krzyżaniak Włodzimierz1545
23Pauch Andrzej1534
24Brojanowski Krzysztof1532
25Krysztof Tadeusz1532
26Ratajczak Zbigniew15-21
27Kaczmarek Zenon14.589
28Tobys Edward14.538
29Prządka Kazimierz14.5-20
30Adamski Grzegorz1484
31Mikołajewicz Andrzej1463
32Buczkowski Tadeusz1449
33Greber Andrzej1447
34Marach Adam1441
35Fabiś Tadeusz1439
36Mikołajczak Wojciech1439
37Kowalski Janusz1438
38Przybyła Grzegorz1437
39Tomowiak Ireneusz1436
40Piechowiak Władysław1431
41Piotrowski Robert1418
42Matuska Jan149
43Gwiazdowski Marek14-18
44Grotowski Henryk13.525
45Towpik Franciszek13.5-7
46Szulc Leon13.5-25
47Piosik Zygmunt13117
48Skorupiński Michał13107
49Paździor Zygmunt1357
50Wawrzynowicz Ludwik1340
51Baranowski Piotr1321
52Maćkowiak Tomasz1318
53Kania Krzysztof1318
54Walter Jacek1315
55Matysik Stefan1315
56Kortus Jerzy1311
57Prałat Maria13-1
58Piotrowska Magdalena13-47
59Wojciski Kazimierz12.539
60Buda Grzegorz12.5-8
61Pańczak Jan12.5-22
62Olejnik Stefan12.5-29
63Wojtkowiak Janusz1225
64Bartkowiak Szymon1211
65Przydróżny Czesław127
66Sikora Zbigniew125
67Gabała Czesław122
68Piotrowski Wojciech12-4
69Nowacki Henryk12-5
70Gidlewicz Adam12-6
71Kustra Roman12-9
72Jakób Bernard12-14
73Andrzejewski Zenon12-16
74Kaźmierczak Zdzisław12-17
75Żurniewicz Mieczysław12-19
76Ziółek Władysław12-21
77Lemański Karol12-29
78Jackowski Stanisław12-32
79Adamczak Jerzy12-34
80Kaźmierczak Ireneusz12-47
81Lepka Andrzej12-62
82Cieślik Zdzisław11.51
83Andrys Jarosław115
84Sobel Jan11-5
85Palicki Józef11-12
86Janusz Zbigniew11-13
87Brenski Józef11-21
88Drajerski Jerzy11-22
89Janus Czesław11-31
90Szudra Andrzej11-33
91Nowak Florian11-35
92Kasperski Mariusz11-37
93Kulus Jerzy11-38
94Malicki Tadeusz11-40
95Adam Kazimierz11-53
96Witkowski Paweł11-59
97Wojciech Waldemar11-106
98Karcz Franciszek10.5-5
99Wojciech Jarosław10.5-73
100Jóźwiak Zbigniew10-13
101Paczkowski Józef10-40
102Lajsner Genowefa10-56
103Weihs Piotr10-58
104Kędziora Tadeusz10-91
105Grzeszkowiak Paweł9.5-36
106Nowak Grzegorz9.5-45
107Krzyżański Zdzisław9-35
108Sołtysik Marek9-50
109Urbanowicz Krzysztof9-91
110Pajchrowski Tomasz9-97
111Janusz Jerzy9-104
112Kaźmierczak Henryk8-72
113Wieczorek Andrzej8-111
114Garcon Robert8-142
115Bordych Andrzej8-152
116Brojakowski Andrzej8-185
117Borowski Zbigniew6-122
118Kurp Ryszard6-202