Wolsztyńskie spotkania przy "Kopie"

Kliknij aby zobaczyć ranking drużynowy sezonu 2017/2018 »

Wybierz turniej

2018-11-18: Kluczewo

Miejsce Nazwisko i imię Punkty za miejsce Punkty za grę
1Odrobny Zenon19.5156
2Piotrowski Wojciech19114
3Buczkowski Tadeusz19100
4Szaferski Marek18.5176
5Mikołajczak Wojciech18.5115
6Andrzejewski Zenon1893
7Ratajczak Józef17.595
8Krzyżański Piotr1695
9Piechowiak Władysław1683
10Staroń Mariusz1683
11Dominiczak Jarosław1679
12Ciszewski Mirosław1678
13Andrys Jarosław1677
14Tobys Edward1676
15Kędziora Tadeusz1669
16Nowak Grzegorz1669
17Prałat Maria1638
18Gabała Czesław15101
19Pauch Andrzej1586
20Karcz Franciszek1578
21Weihs Piotr1571
22Piosik Zygmunt1570
23Przydróżny Czesław1555
24Jankowski Edward1552
25Kaczmarek Zenon1551
26Ratajczak Grzegorz14.574
27Kuraszyk Ryszard14.563
28Buda Grzegorz14.539
29Żurniewicz Mieczysław14.532
30Adam Kazimierz1494
31Janusz Jerzy1483
32Paul Tomasz1473
33Olejnik Stefan1469
34Krzyżaniak Włodzimierz1467
35Dzioch Mieczysław1459
36Pierzchała Czesław1450
37Trąbka Kazimierz1447
38Walkowiak Marian1446
39Wysocki Adam1444
40Kaźmierczak Zdzisław1435
41Kurp Ryszard1432
42Jędryczka Marian1432
43Fabiś Tadeusz1432
44Nowacki Henryk1428
45Adamczak Jerzy1424
46Lepka Andrzej1420
47Kaźmierczak Henryk1418
48Dziamski Przemysław147
49Wieczorek Andrzej143
50Prałat Marian14-21
51Jackowski Stanisław13.523
52Brenski Józef13.50
53Marach Adam13.5-14
54Grotowski Henryk1342
55Gwiazdowski Marek1340
56Drozda Rafał1337
57Kulus Jerzy1335
58Grzeszkowiak Paweł1335
59Urbanowicz Krzysztof1322
60Piotrowski Robert1314
61Wojciski Kazimierz138
62Kaźmierczak Ireneusz13-6
63Tomowiak Ireneusz13-14
64Wojtkowiak Janusz13-17
65Pajchrowski Tomasz13-24
66Borowski Zbigniew13-24
67Maćkowiak Tomasz13-25
68Walter Jacek13-42
69Szydlewski Bogdan13-44
70Adamski Grzegorz12.536
71Sobel Jan12.510
72Janusz Zbigniew12.5-6
73Książek Tadeusz12.5-18
74Kustra Roman12.5-39
75Jóźwiak Zbigniew1242
76Mocek Antoni1223
77Sarbok Dariusz1219
78Sikora Zbigniew1213
79Sadowski Roman127
80Kortus Jerzy125
81Matuska Jan120
82Witkowski Paweł120
83Pańczak Jan12-3
84Drajerski Jerzy12-11
85Janus Czesław12-29
86Ratajczak Zbigniew12-33
87Kania Krzysztof11.58
88Prządka Kazimierz11.54
89Krzyżański Zdzisław11.5-21
90Kuraszyk Danuta11.5-41
91Patalas Kazimierz11.5-43
92Skórzewska Barbara11.5-46
93Sołtysik Marek11-26
94Tacka Hieronim11-38
95Mikołajewicz Andrzej11-50
96Matysik Stefan11-58
97Bartkowiak Szymon11-59
98Cieślik Zdzisław10.5-60
99Malicki Tadeusz10.5-68
100Krysztof Tadeusz10-15
101Paździor Zygmunt10-24
102Skrzybczak Roman10-29
103Piotrowska Magdalena10-30
104Sofczyński Henryk10-30
105Koziński Zdzisław10-34
106Baranowski Piotr10-41
107Buchwald Danuta10-42
108Lajsner Genowefa10-58
109Paczkowski Józef10-60
110Drąg Jan10-69
111Cieloszyk Stefan10-74
112Przybyła Grzegorz10-92
113Kozłowski Zbigniew10-116
114Towpik Franciszek10-130
115Książyk Kazimierz9.5-58
116Kędziora Mirosław9.5-63
117Greber Andrzej9.5-89
118Zandecki Andrzej9.5-92
119Przebierała Sławomir9-27
120Wojciech Jarosław9-41
121Kłos Zbigniew9-46
122Woźny Ireneusz9-49
123Matuska Tomasz9-60
124Majorek Zdzisław9-61
125Ajchler Florian9-65
126Garcon Adam9-65
127Adamczewski Mirosław9-112
128Skorupka Stanisław9-122
129Głowigus Jan8.5-93
130Tomiak Zdzisłąw8.5-93
131Furmaniak Stanisław8-95
132Gogół Zbigniew8-109
133Kowalski Janusz8-117
134Grześkowiak Antoni7.5-64
135Garcon Robert6.5-104
136Bordych Andrzej5-240