Wolsztyńskie spotkania przy "Kopie"

Kliknij aby zobaczyć ranking drużynowy sezonu 2017/2018 »

Wybierz turniej

2018-10-14: Osłonin

Miejsce Nazwisko i imię Punkty za miejsce Punkty za grę
1Wojciech Jarosław18.5184
2Adam Kazimierz18179
3Przebierała Sławomir1897
4Skórzewski Andrzej1896
5Tomiak Zdzisłąw17.587
6Grycz Robert17120
7Sarbok Dariusz1782
8Pańczak Jan16.575
9Prządka Kazimierz1699
10Sobel Jan1693
11Olejnik Stefan1676
12Wysocki Adam1649
13Zieliński Czesław1643
14Buda Grzegorz1629
15Adamczak Jerzy15.562
16Kaźmierczak Henryk15.528
17Malicki Tadeusz15110
18Janusz Jerzy1596
19Krysztof Tadeusz1575
20Andrzejewski Zenon1574
21Tobys Edward1572
22Kurp Ryszard1562
23Jackowski Stanisław1549
24Jędrzychowski Benedykt1548
25Kłos Zbigniew1543
26Lewandowski Artur1537
27Kędziora Mirosław1533
28Ratajczak Zbigniew1530
29Fabiś Tadeusz1511
30Tomowiak Ireneusz15-7
31Lajsner Genowefa14.543
32Nowacki Henryk14.540
33Odrobny Zenon14.534
34Janus Czesław1472
35Jędrzychowski Andrzej1457
36Kaźmierczak Zdzisław1449
37Wojciech Grzegorz1437
38Furmaniak Stanisław1420
39Nowak Florian1415
40Staroń Mariusz1411
41Mikołajewicz Andrzej141
42Urbanowicz Krzysztof14-4
43Koziński Zdzisław14-6
44Grześkowiak Antoni14-12
45Weihs Piotr14-40
46Kaczmarek Zenon13.572
47Kulus Jerzy13.558
48Cieślik Zdzisław13.529
49Buczkowski Tadeusz13.57
50Jóźwiak Zbigniew1322
51Piotrowska Magdalena1314
52Marach Adam1310
53Adamski Grzegorz133
54Ratajczak Grzegorz13-5
55Jakób Bernard13-24
56Wieczorek Czesław13-31
57Piotrowski Wojciech13-52
58Sikora Zbigniew12.5-7
59Nowak Grzegorz1235
60Wojciski Kazimierz1229
61Drajerski Jerzy122
62Buchwald Danuta120
63Greber Andrzej12-1
64Boroń Dawid12-9
65Bucher Piotr12-10
66Przydróżny Czesław12-13
67Matuska Jan12-23
68Śmichurski Tadeusz11.54
69Pajchrowski Tomasz11.5-17
70Andrys Jarosław11.5-18
71Szydlewski Bogdan11.5-19
72Klabiński Jan11.5-22
73Pierzchała Czesław112
74Sofczyński Henryk11-13
75Witkowski Paweł11-17
76Kaźmierczak Ireneusz11-22
77Maćkowiak Tomasz11-32
78Krzyżański Piotr11-38
79Dziamski Przemysław11-39
80Patalas Kazimierz11-58
81Paul Tomasz11-120
82Kustra Roman10.5-44
83Majchrzak Stanisław10.5-45
84Brojakowski Andrzej10.5-46
85Żurniewicz Mieczysław108
86Paździor Zygmunt102
87Pauch Andrzej10-28
88Wawrzynowicz Ludwik10-36
89Lisiewicz Włodzimierz10-37
90Krzyżański Zdzisław10-44
91Skórzewska Barbara10-47
92Sadowski Roman10-48
93Piosik Zygmunt10-50
94Garcon Adam10-80
95Skorupka Robert10-89
96Grzeszkowiak Paweł9.5-11
97Wieczorek Andrzej9.5-51
98Drozda Rafał9.5-54
99Kędziora Tadeusz9.5-67
100Matysik Stefan9.5-70
101Brenski Józef9.5-72
102Borowski Zbigniew9.5-76
103Kania Krzysztof96
104Towpik Franciszek9-41
105Lepka Andrzej9-56
106Paczkowski Józef9-59
107Gabała Czesław9-77
108Piechowiak Władysław9-80
109Ratajczak Józef9-81
110Kowalski Janusz9-105
111Jankowski Edward8.5-44
112Piotrowski Robert8-52
113Kortus Jerzy8-107
114Krzyżaniak Włodzimierz8-134
115Garcon Robert7-153
116Bordych Andrzej6.5-163