Wolsztyńskie spotkania przy "Kopie"

Kliknij aby zobaczyć ranking drużynowy sezonu 2017/2018 »

Wybierz turniej

2018-03-18: Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego

Miejsce Nazwisko i imię Miejscowość Punkty za miejsce Punkty za grę
1Drozda RafałKościan21160
2Buczkowski TadeuszObra21109
3Jędrzychowski AndrzejNowa Wieś2178
4Lajsner GenowefaWielichowo20146
5Sikora ZbigniewTurew20131
6Wojtkowiak JanuszNiałek Wielki20118
7Kaźmierczak ZdzisławKluczewo20103
8Witkowski PawełWolsztyn2095
9Krysztof TadeuszBoszkowo2092
10Sadowski RomanWolsztyn1961
11Pierzchała CzesławWschowa1949
12Tobys EdwardWolsztyn1945
13Sarbok DariuszChobienice18.567
14Gabała CzesławWolsztyn1839
15Kaczmarek ZenonWidzim1838
16Krzyżański ZdzisławNiałek Wielki17.550
17Sołtysik MarekGrójec Mały1781
18Kaźmierczak HenrykŁomnica1770
19Kłos ZbigniewWschowa1767
20Adamski GrzegorzWolsztyn1759
21Pańczak JanWolsztyn17-32
22Krzyżaniak WłodzimierzNowy Tomyśl16.511
23Wesołowski KrzysztofPrzemęt1681
24Nowak GrzegorzWolsztyn1657
25Grotowski HenrykOsłonin1651
26Adamczak JerzyPowodowo1643
27Ostrowski MarekŚwiętno1640
28Grześkowiak AntoniNiałek Wielki1640
29Klabiński JanNowa Wieś1637
30Jakób BernardOsłonin1635
31Wojciech JarosławRadomyśl1627
32Malicki TadeuszObra1621
33Pajchrowski TomaszJabłonna1614
34Staroń MariuszKościan16-1
35Koziński ZdzisławJabłonna1557
36Kowalski JanuszWolsztyn1544
37Bartkowiak SzymonStefanowo1540
38Nowacki HenrykZakrzewo1519
39Skorupka StanisławMochy1518
40Janus CzesławWolsztyn153
41Andrys JarosławGola152
42Piotrowski WojciechPrzemęt15-1
43Przybyła GrzegorzNiałek Wielki15-11
44Wesołowska EwelinaPrzemęt14.547
45Adam KazimierzNowa Wieś14.528
46Furmaniak StanisławKiełpiny14.53
47Wieczorek AndrzejChobienice14.5-6
48Sobel JanŚwiętno1440
49Karcz FranciszekNowy Tomyśl1427
50Piosik ZygmuntŚwiętno1426
51Fojud WłodzimierzMiędzychód1422
52Maćkowiak TomaszŁubnica1419
53Buchwald Danuta1419
54Śmichurski TadeuszCzempiń1414
55Jóźwiak ZbigniewWolsztyn1414
56Weihs PiotrNowy Tomyśl141
57Tycner PawełKrzywin14-7
58Jackowski StanisławWschowa14-7
59Ostrowski AdamŚwiętno14-27
60Skorupka RobertNowa Wieś14-34
61Borowski ZbigniewŚwiętno14-41
62Żurniewicz MieczysławWolsztyn13.510
63Ratajczak ZbigniewWolsztyn13.58
64Olszowski PiotrMiędzychód13.58
65Piotrowski RobertPrzemęt13.56
66Lewandowski ArturNowa Wieś1358
67Fabiś TadeuszCzempiń1316
68Towpik FranciszekWolsztyn1316
69Pauch AndrzejTłoki135
70Patalas KazimierzTłoki13-2
71Gwiazdowski MarekNiałek Wielki13-16
72Greber AndrzejWolsztyn13-17
73Urbanowicz KrzysztofNiałek Wielki13-19
74Matuska JanJabłonna13-37
75Janusz JerzyChobienice13-93
76Ziółek WładysławMiędzychód12.544
77Wojciski KazimierzŚwiętno12.5-4
78Kędziora TadeuszŚwiętno12.5-27
79Duber MariuszŚwiętno12.5-46
80Piechowiak WładysławChorzemin1239
81Paczkowski JózefŚwiętno12-8
82Garcon RobertNowy tomyśl12-33
83Kustra RomanNiałek Wielki12-46
84Kania KrzysztofJabłonna12-48
85Paździor ZygmuntChobienice12-52
86Kortus JerzyKluczewo11.5-40
87Prządka KazimierzWolsztyn112
88Woźny MaciejStefanowo11-36
89Janusz ZbigniewChobienice11-60
90Cieślik ZdzisławWolsztyn11-77
91Bordych AndrzejWolsztyn11-89
92Wieczorek CzesławTłoki11-90
93Odrobny ZenonChobienice10.5-25
94Miśewicz MaciejMiędzychód10.5-37
95Matysik StefanNowa Wieś10.5-45
96Przydróżny CzesławGórsko10-27
97Lepka AndrzejŚwiętno10-52
98Marach AdamWolsztyn10-71
99Olejnik StefanKościan10-142
100Jankowski EdwardWschowa9.57
101Skorupiński MichałPrzemęt9.5-28
102Cukier AdamStara Tuchorza9.5-38
103Buda GrzegorzChobienice9.5-61
104Nowak FlorianTłoki9.5-67
105Krzyżański PiotrNiałek Wielki9.5-73
106Gidlewicz AdamMiędzychód9-44
107Wawrzynowicz LudwikObra9-49
108Dzioch MieczysławSiedlec9-125
109Minge FranekMiędzychód8.5-105
110Brojakowski AndrzejJabłonna8.5-157
111Lisiewicz WłodzimierzWolsztyn8-82
112Garcon AdamGrodzisk Wielkopolski8-91
113Kulus JerzyTłoki7.5-92
114Piotrowska MagdalenaPrzemęt7.5-110
115Drajerski JerzyŚwiętno7.5-124
116Kupka AndrzejMiędzychód7-113