Wolsztyńskie spotkania przy "Kopie"

Kliknij aby zobaczyć ranking drużynowy sezonu 2017/2018 »

Wybierz turniej

2018-02-25: Kluczewo

Miejsce Nazwisko i imię Punkty za miejsce Punkty za grę
1Przybyła Grzegorz21106
2Buczkowski Tadeusz2194
3Adamczak Jerzy2095
4Kędziora Tadeusz2090
5Jakób Bernard2077
6Tomowiak Ireneusz19.5104
7Odrobny Zenon19105
8Hertmanowski Antoni1999
9Garcon Robert1988
10Urbanowicz Krzysztof1983
11Drozda Rafał1968
12Krzyżaniak Włodzimierz1964
13Witkowski Paweł1947
14Andrys Jarosław18128
15Gwiazdowski Marek1891
16Koziński Zdzisław1861
17Piotrowski Wojciech1860
18Bordych Andrzej1850
19Silawko Henryk1845
20Lisiewicz Włodzimierz1816
21Tobys Edward17.563
22Janusz Zbigniew17.530
23Malicki Tadeusz17115
24Towpik Franciszek1787
25Fabiś Tadeusz1785
26Wojciech Grzegorz1784
27Buchwald Danuta1718
28Kędziora Mirosław1716
29Olszowski Piotr16.539
30Buda Grzegorz1687
31Kowalski Janusz1673
32Furmaniak Stanisław1658
33Pauch Andrzej1629
34Marach Adam1623
35Skorupiński Michał1621
36Kulus Jerzy168
37Bartkowiak Szymon165
38Krzyżański Piotr16-1
39Kustra Roman16-3
40Szaferski Hieronim16-9
41Wesołowski Zdzisław16-30
42Gabała Czesław15.559
43Wieczorek Andrzej15.550
44Jankowski Edward1558
45Otto Krzysztof1549
46Piotrowski Robert1547
47Wojciski Kazimierz1546
48Sikora Zbigniew1531
49Lepka Andrzej1525
50Nowak Florian1516
51Sarbok Dariusz15-8
52Skorupka Stanisław15-41
53Drgas Gerard14.533
54Brenski Józef1457
55Matuska Tomasz1440
56Kaźmierczak Zdzisław1413
57Skórzewski Andrzej148
58Bąk Zdzisław14-6
59Staroń Mariusz14-15
60Kortus Jerzy14-34
61Fojud Włodzimierz14-61
62Maćkowiak Tomasz1337
63Olejnik Stefan1317
64Wojciech Jarosław137
65Krysztof Tadeusz135
66Nowak Grzegorz13-8
67Garcon Adam13-23
68Janus Czesław12.529
69Kaźmierczak Ireneusz12.5-50
70Piosik Zygmunt1223
71Borowski Zbigniew128
72Ziółek Władysław12-2
73Grotowski Henryk12-6
74Kłos Zbigniew12-7
75Piotrowska Magdalena12-38
76Pierzchała Czesław12-41
77Kaczmarek Zenon12-41
78Śmichurski Tadeusz11.5-21
79Brojakowski Andrzej11.5-54
80Zandecki Andrzej11.5-83
81Jędrzychowski Andrzej11-24
82Lajsner Genowefa11-40
83Ratajczak Grzegorz11-50
84Adamski Grzegorz11-81
85Kupka Andrzej11-83
86Nowacki Henryk11-115
87Szaferski Marek11-202
88Grześkowiak Antoni10.5-8
89Cieślik Zdzisław10.5-28
90Karwatka Danuta10.5-55
91Kaźmierczak Henryk10.5-83
92Sobel Jan1026
93Żurniewicz Mieczysław10-32
94Greber Andrzej10-48
95Prządka Kazimierz10-56
96Matuska Jan10-61
97Wawrzynowicz Ludwik10-85
98Jackowski Stanisław10-124
99Patalas Kazimierz10-134
100Adam Kazimierz9.5-59
101Wieczorek Czesław9-18
102Minge Franciszek9-37
103Gidlewicz Adam9-40
104Pańczak Jan9-61
105Paczkowski Józef9-67
106Skórzewska Barbara9-80
107Drajerski Jerzy9-83
108Dzioch Mieczysław9-94
109Piechowiak Władysław8.5-41
110Paździor Zygmunt8.5-85
111Kania Krzysztof8-61
112Sołtysik Marek8-78
113Jóźwiak Zbigniew8-82
114Karcz Franciszek7.5-100
115Krzyżański Zdzisław7-79
116Przydróżny Czesław7-108