Wolsztyńskie spotkania przy "Kopie"

Kliknij aby zobaczyć ranking drużynowy sezonu 2017/2018 »

Wybierz turniej

2017-10-15: Świętno

Miejsce Nazwisko i imię Miejscowość Punkty za miejsce Punkty za grę
1Jackowski StanisławWschowa21170
2Jakób BernardOsłonin2197
3Olszowski PiotrMiędzychód2185
4Lisiewicz WłodzimierzWolsztyn20.5148
5Gabała CzesławWolsztyn2095
6Krzyżański PiotrNiałek Wielki1981
7Jędrzychowski BenedyktGórsko1977
8Kędziora TadeuszŚwiętno1932
9Nowak GrzegorzWolsztyn1896
10Grześkowiak AntoniNiałek Wielki1871
11Zieliński CzesławRadomyśl1862
12Sobel JanŚwiętno1851
13Szubert JanSolec1850
14Paździor ZygmuntChobienice1847
15Weihs PiotrNowy Tomyśl1846
16Buda GrzegorzChobienice1843
17Buchwald Danuta1841
18Buczkowski TadeuszObra1821
19Nowacki HenrykZakrzewo1748
20Olejnik StefanKościan1746
21Piosik ZygmuntŚwiętno1744
22Sadowski RomanWolsztyn1739
23Piotrowski RobertPrzemęt1738
24Żurniewicz MieczysławWolsztyn1736
25Krysztof TadeuszBoszkowo1735
26Pańczak JanWolsztyn1717
27Fabiś TadeuszCzempiń170
28Kędziora MirosławCzarka17-25
29Matuska JanJabłonna1683
30Malicki TadeuszObra1663
31Witkowski PawełWolsztyn1650
32Książek TadeuszPoznań1646
33Pajchrowski TomaszJabłonna1632
34Ziółek WładysławMiędzychód1616
35Jankowski EdwardWschowa1615
36Drajerski JerzyŚwiętno161
37Wawrzynowicz LudwikObra15.553
38Karcz FranciszekNowy Tomyśl1555
39Kupka AndrzejMiędzychód1513
40Adamski GrzegorzWolsztyn1512
41Jóźwiak ZbigniewWolsztyn157
42Pierzchała CzesławWschowa157
43Minge FranciszekMiędzychód15-6
44Borowski ZbigniewŚwiętno15-8
45Śmichurski TadeuszCzempiń15-9
46Mikołajewicz AndrzejŚwiętno15-19
47Adam KazimierzNowa Wieś14.531
48Andrys JarosławGola1468
49Kowalski JanuszWolsztyn1453
50Patalas KazimierzTłoki1447
51Matysik PiotrNiałek Wielki1432
52Grotowski HenrykOsłonin1428
53Gwiazdowski MarekNiałek Wielki1410
54Kaźmierczak IreneuszSłonin1410
55Cieślik ZdzisławWolsztyn147
56Kustra RomanNiałek Wielki14-9
57Krzyżański ZdzisławNiałek Wielki14-19
58Silawko HenrykWschowa14-28
59Przybyła GrzegorzNiałek Wielki14-54
60Przydróżny CzesławGórsko14-91
61Drozda RafałKościan13.529
62Adamczak JerzyPowodowo1327
63Wojciech JarosławRadomyśl1327
64Janusz JerzyChobienice1322
65Pauch AndrzejTłoki1313
66Miśewicz MaciejMiędzychód1311
67Towpik FranciszekWolsztyn137
68Kulus JerzyTłoki131
69Garcon AdamGrodzisk Wielkopolski13-3
70Urbanowicz KrzysztofNiałek Wielki13-10
71Staroń MariuszKościan13-10
72Greber AndrzejWolsztyn13-23
73Sikora ZbigniewTurew13-27
74Piotrowska Magdalena - MariaPrzemęt13-71
75Klabiński JanNowa Wieś12.52
76Fojud WłodzimierzMiędzychód12.5-15
77Kortus JerzyKluczewo12.5-22
78Furmaniak StanisławKiełpiny12.319
79Paczkowski JózefŚwiętno12.310
80Garcon RobertNowy tomyśl12.3-33
81Tomiak KarolRudno129
82Piechowiak WładysławChorzemin12-15
83Gidlewicz AdamMiędzychód12-17
84Kaczmarek ZenonWidzim12-18
85Piotrowski WojciechPrzemęt12-21
86Jędrzychowski AndrzejNowa Wieś12-24
87Sołtysik MarekGrójec Mały12-32
88Koziński ZdzisławJabłonna12-36
89Wojtkowiak JanuszNiałek Wielki12-65
90Kawa KrzysztofMiędzychód12-112
91Duber MariuszŚwiętno11.5-4
92Skórzewska BarbaraKościan1112
93Hertmanowski AntoniWyskoć11-4
94Matuska TomaszJabłonna11-20
95Krzyżaniak WłodzimierzNowy Tomyśl11-25
96Odrobny ZenonChobienice11-30
97Lepka AndrzejŚwiętno11-45
98Skórzewski AndrzejKościan11-45
99Wieczorek CzesławTłoki11-52
100Knop BernardMochy11-99
101Sarbok DariuszChobienice10.5-33
102Tobys EdwardWolsztyn10.5-64
103Wojciski KazimierzŚwiętno10-20
104Brojakowski AndrzejJabłonna10-22
105Skorupiński MichałPrzemęt10-23
106Piotrowska MagdalenaPrzemęt10-55
107Bordych AndrzejWolsztyn10-69
108Janusz ZbigniewChobienice10-76
109Kaźmierczak ZdzisławKluczewo9.5-30
110Kłos ZbigniewWschowa9-53
111Kania KrzysztofJabłonna9-78
112Skorupka StanisławMochy9-99
113Kaźmierczak HenrykŁomnica9-107
114Janus CzesławWolsztyn8.5-63
115Ratajczak ZbigniewWolsztyn8-69
116Raniś JanuszŚwiętno8-105
117Matysik StefanNowa Wieś7-94
118Wojciech GrzegorzRadomyśl7-101
119Ratajczak GrzegorzKościan6-92
120Prządka KazimierzWolsztyn6-137