Wolsztyńskie spotkania przy "Kopie"

Kliknij aby zobaczyć ranking drużynowy sezonu 2017/2018 »

Wybierz turniej

2017-03-19: Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego

Miejsce Nazwisko i imię Punkty za miejsce Punkty za grę
1Kamieniarz Aleksander23162
2Kłos Zbigniew2284
3Jackowski Stanisław2173
4Adamczak Jerzy20.5140
5Odrobny Zenon20163
6Matysik Stefan2085
7Piotrowski Wojciech2078
8Kaźmierczak Henryk1982
9Palicki Józef1978
10Gidlewicz Adam1958
11Sobel Jan1957
12Fabiś Tadeusz1933
13Kowalski Janusz18.5103
14Hertmanowski Antoni1873
15Grześkowiak Antoni1872
16Piotrowski Robert1848
17Ciupka Jerzy1845
18Pajchrowski Tomasz1780
19Garcon Adam1752
20Klabiński Jan1727
21Dyl Wojciech1726
22Gwiazdowski Marek173
23Nowacki Henryk1678
24Kortus Jerzy1664
25Matuska Jan1656
26Drozda Rafał1652
27Pierzchała Czesław1649
28Sikora Zbigniew1648
29Nowak Grzegorz1638
30Jędrzychowski Andrzej1634
31Przybyła Grzegorz1632
32Adamski Grzegorz1630
33Kaczmarek Zenon1629
34Borowiak Ireneusz1615
35Paczkowski Józef1615
36Koziński Zdzisław167
37Wesołowska Ewelina160
38Grzeszkowiak Paweł16-1
39Olszowski Piotr16-7
40Jankowski Edward16-14
41Silawko Henryk1582
42Matuska Tomasz1556
43Krzyżański Zdzisław1530
44Janusz Zbigniew1526
45Furmaniak Stanisław1515
46Buczkowski Tadeusz15-3
47Sadowski Roman15-5
48Tobys Edward15-7
49Tomaszewski Wawrzyniec15-19
50Urbanowicz Krzysztof15-39
51Żurniewicz Mieczysław14.556
52Sarbok Dariusz14.5-4
53Pańczak Jan14.5-4
54Kawa Krzysztof14.5-7
55Pospieszny Marek1491
56Krzyżański Piotr1443
57Przebierała Sławomir1424
58Piotrowska Magdalena1411
59Brojanowski Krzysztof14-4
60Bartkowiak Szymon14-4
61Lepka Jan14-26
62Malicki Tadeusz14-43
63Brojakowski Andrzej14-48
64Paździor Zygmunt13.57
65Wawrzynowicz Ludwik1363
66Wojciski Kazimierz1331
67Bordych Andrzej1329
68Litwin Sylwester1324
69Wesołowski Krzysztof13-8
70Mikołajewicz Andrzej13-37
71Staroń Mariusz13-40
72Cieślik Zdzisław13-47
73Krzyżaniak Włodzimierz12.530
74Wieczorek Czesław1221
75Witkowski Paweł125
76Kędziora Tadeusz12-7
77Wojtkowiak Janusz12-8
78Woźny Ireneusz12-23
79Prządka Kazimierz12-34
80Borowski Zbigniew12-40
81Ziółek Władysław12-45
82Ostrowski Marek12-53
83Lewandowski Artur12-65
84Wolnik Maciej12-66
85Garcon Robert11.5-38
86Skorupka Robert1117
87Duber Mariusz111
88Wieczorek Andrzej11-15
89Janusz Jerzy11-16
90Minge Franciszek11-18
91Kustra Roman11-33
92Kurp Ryszard11-36
93Ratajczak Zbigniew11-39
94Tomiak Karol11-42
95Nowak Florian11-48
96Weihs Piotr11-60
97Kaźmierczak Zdzisław11-61
98Lisiewicz Włodzimierz11-76
99Gabała Czesław10.514
100Marach Adam10.59
101Olejnik Stefan10.5-27
102Nadobnik Marek10.5-36
103Maćkowiak Tomasz10.5-38
104Kugielski Benedykt10-28
105Piechowiak Władysław10-28
106Patalas Kazimierz10-55
107Miśkiewicz Piotr9.5-59
108Lajsner Genowefa9-58
109Lepka Andrzej9-66
110Kulus Jerzy9-68
111Jóźwiak Zbigniew9-106
112Sołtysik Marek9-136
113Pauch Andrzej8-80
114Karcz Franciszek8-88
115Kozłowski Zbigniew8-93
116Matysik Piotr7.5-230
117Drajerski Jerzy7-76
118Buda Grzegorz7-90
119Piosik Zygmunt7-93
120Greber Andrzej5-175