Wolsztyńskie spotkania przy "Kopie"

Kliknij aby zobaczyć ranking drużynowy sezonu 2017/2018 »

Wybierz turniej

2016-03-20: Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego

Miejsce Nazwisko i imię Punkty za miejsce Punkty za grę
1Marach Adam21121
2Buczkowski Tadeusz21110
3Pierzchała Czesław2188
4Jędrzychowski Andrzej20152
5Klabiński Jan19100
6Brojakowski Andrzej1969
7Kuraszyk Ryszard1930
8Pieterek Zbigniew1889
9Wojtkowiak Janusz1884
10Drajerski Jerzy1821
11Piosik Zygmunt17.519
12Wesołowska Ewelina1773
13Maćkowiak Tomasz1758
14Nowak Grzegorz1754
15Sarbok Dariusz1745
16Skorupka Robert16102
17Mikołajewicz Andrzej1639
18Tobys Edward1638
19Garcon Adam1635
20Buda Grzegorz1578
21Andrzejewski Stanisław1569
22Kuraszyk Danuta1568
23Wojciech Grzegorz1550
24Jóźwiak Zbigniew1538
25Krzyżański Zdzisław1535
26Ciupka Jerzy1524
27Krzyżański Józef14.526
28Tomowiak Ireneusz1448
29Furmaniak Stanisław1438
30Bartkowiak Szymon1438
31Woźny Maciej1433
32Garcon Robert1425
33Kędziora Tadeusz1420
34Janusz Zbigniew1412
35Zieliński Czesław13.524
36Malicki Tadeusz1382
37Paczkowski Józef1357
38Knop Bernard1336
39Raniś Janusz1330
40Karcz Franciszek1323
41Grześkowiak Antoni139
42Wojciech Jarosław13-19
43Fabiś Tadeusz13-24
44Kamieniarz Aleksander12.560
45Lepka Jan12.538
46Kaczmarek Zenon1260
47Adamczak Andrzej1250
48Szubert Jan1250
49Piechowiak Władysław1229
50Duber Mariusz1227
51Piotrowski Wojciech1218
52Gwiazdowski Marek1216
53Jędrzejczak Marcin126
54Koziński Zdzisław12-3
55Urbanowicz Krzysztof12-12
56Woźny Ireneusz12-45
57Lewandowski Artur11.5-9
58Kłos Zbigniew11.5-32
59Krzyżaniak Włodzimierz1150
60Przydróżny Czesław1149
61Adamski Grzegorz1139
62Witkowski Paweł1133
63Jędrzychowski Benedykt1121
64Hirt Marek116
65Andrys Jarosław110
66Pajchrowski Tomasz11-4
67Żurniewicz Mieczysław11-7
68Matysik Stefan11-20
69Pańczak Jan11-20
70Kustra Roman11-32
71Weihs Piotr11-48
72Kortus Jerzy10.50
73Ratajczak Zbigniew10.5-24
74Brenski Józef1018
75Palicki Józef1016
76Piotrowska Magdalena106
77Wojciski Kazimierz105
78Sobel Jan10-14
79Wieczorek Andrzej10-16
80Drozda Rafał10-20
81Kozłowski Zbigniew10-24
82Krzyżański Piotr10-29
83Adamczak Jerzy9-16
84Greber Andrzej9-22
85Piotrowski Robert9-34
86Prządka Kazimierz9-60
87Borowski Zbigniew9-84
88Droszcz Stanisław9-87
89Pauch Andrzej8.53
90Adam Kazimierz8.5-61
91Lajsner Genowefa824
92Kunert Henryk8-15
93Paździor Zygmunt8-18
94Lepka Andrzej8-19
95Matuska Jan8-26
96Odrobny Zenon8-30
97Sadowski Roman8-71
98Towpik Franciszek8-96
99Tomiak Karol7.5-9
100Cieślik Zdzisław7-32
101Silawko Henryk7-33
102Skorupiński Michał7-39
103Kugielski Benedykt7-44
104Lisiewicz Włodzimierz7-44
105Kowalski Janusz7-52
106Miśkiewicz Piotr7-54
107Ratajczak Jacek7-82
108Kulus Jerzy7-84
109Patalas Kazimierz7-90
110Jackowski Stanisław6-35
111Karwatka Danuta6-55
112Kaźmierczak Zdzisław6-69
113Jankowski Edward6-81
114Przybyła Grzegorz6-126
115Kaźmierczak Henryk5-70
116Wawrzynowicz Ludwik5-76
117Nowak Florian5-91
118Sołtysik Marek4-52
119Krysztof Tadeusz4-76
120Jakób Bernard4-92
121Gabała Czesław3.5-65
122Kaczmarek Stanisław3.5-73
123Wieczorek Czesław3-85
124Skorupka Stanisław3-128