Wolsztyńskie spotkania przy "Kopie"

Kliknij aby zobaczyć ranking drużynowy sezonu 2017/2018 »

Wybierz turniej

2016-01-24: Chobienice

Miejsce Nazwisko i imię Punkty za miejsce Punkty za grę
1Krzyżaniak Włodzimierz23120
2Kaźmierczak Henryk21216
3Fabiś Tadeusz21159
4Brojakowski Andrzej1991
5Garcon Robert1977
6Kaczmarek Zenon1865
7Drozda Rafał1864
8Piechowiak Władysław1843
9Skorupka Robert17122
10Wieczorek Andrzej17108
11Patalas Kazimierz1786
12Jędrzychowski Andrzej1773
13Pajchrowski Tomasz1754
14Tobys Edward173
15Lewandowski Artur16.556
16Karwatka Danuta1677
17Pauch Andrzej1673
18Skorupka Stanisław1666
19Kozłowski Zbigniew1660
20Jackowski Stanisław1634
21Palicki Józef1625
22Gradzik Jan1623
23Koziński Zdzisław1615
24Garcon Adam15.543
25Sadowski Roman1587
26Staroń Mariusz1552
27Kaźmierczak Ireneusz1537
28Jakób Bernard1532
29Szubert Jan1522
30Jędrzychowski Benedykt1522
31Ratajczak Brunon14107
32Jankowski Edward1458
33Grześkowiak Antoni1457
34Towpik Franciszek1452
35Adamski Grzegorz1444
36Sobel Jan1429
37Piotrowski Wojciech1332
38Kurp Ryszard13-8
39Zieliński Czesław13-30
40Buczkowski Tadeusz13-71
41Kaźmierczak Zdzisław1256
42Matuska Tomasz1238
43Pańczak Jan1218
44Witkowski Paweł1215
45Rozmarynowski Zdzisław1214
46Klabiński Jan128
47Przybyła Grzegorz128
48Kowalski Janusz126
49Andrzejewski Stanisław120
50Matysik Stefan12-2
51Karcz Franciszek12-7
52Lisiewicz Włodzimierz12-10
53Maćkowiak Tomasz12-23
54Cieślik Zdzisław1141
55Wieczorek Czesław1140
56Greber Andrzej1126
57Silawko Henryk1113
58Lepka Andrzej11-6
59Jóźwiak Zbigniew11-12
60Mikołajewicz Andrzej11-20
61Knop Bernard11-26
62Kortus Jerzy11-39
63Przydróżny Czesław11-45
64Piotrowski Robert1019
65Pieterek Zbigniew1013
66Janusz Jerzy1011
67Wojciski Kazimierz104
68Ratajczak Zbigniew100
69Krzyżański Zdzisław10-7
70Wojtkowiak Janusz10-58
71Kłos Zbigniew9.512
72Tomiak Karol9.5-6
73Wojciech Grzegorz9.5-19
74Wojciech Jarosław9.5-94
75Andrys Jarosław93
76Gwiazdowski Marek9-26
77Hirt Marek9-38
78Marach Adam8.5-31
79Nowak Grzegorz8-26
80Kustra Roman8-27
81Kulus Jerzy8-37
82Adam Kazimierz8-52
83Malicki Tadeusz8-58
84Paździor Zygmunt8-62
85Kamieniarz Aleksander8-63
86Weihs Piotr8-65
87Stachowiak Wiesław8-70
88Kania Krzysztof7-7
89Piotrowska Magdalena7-7
90Kędziora Tadeusz7-58
91Krzyżański Piotr7-61
92Skorupiński Michał6.5-57
93Żurniewicz Mieczysław6.5-75
94Buda Grzegorz6-29
95Prządka Kazimierz6-37
96Matuska Jan6-65
97Paczkowski Józef6-73
98Nowak Florian6-82
99Sarbok Dariusz5.5-87
100Brenski Józef5.5-141
101Adamczak Jerzy5-42
102Wawrzynowicz Ludwik5-47
103Wawrzynowicz Andrzej5-47
104Urbanowicz Krzysztof5-70
105Furmaniak Stanisław5-75
106Adamczak Andrzej5-76
107Woźny Ireneusz5-84
108Odrobny Zenon5-110
109Piosik Zygmunt4-71
110Sołtysik Marek4-71
111Krzyżański Józef3-104
112Lajsner Genowefa0.5-118