Wolsztyńskie spotkania przy "Kopie"

Kliknij aby zobaczyć ranking drużynowy sezonu 2017/2018 »

Wybierz turniej

2015-11-15: Jabłonna

Miejsce Nazwisko i imię Punkty za miejsce Punkty za grę
1Piotrowski Wojciech23122
2Malicki Tadeusz21155
3Piechowiak Władysław2177
4Witkowski Paweł19116
5Kamieniarz Aleksander1997
6Kaźmierczak Henryk1996
7Odrobny Zenon1995
8Buczkowski Tadeusz1957
9Jędrzychowski Andrzej1894
10Tulim Michał1816
11Rozmarynowski Zdzisław1785
12Klabiński Jan1771
13Ratajczak Zbigniew1766
14Pieterek Zbigniew16.587
15Ratajczak Brunon1622
16Matuska Jan1588
17Piotrowska Magdalena1578
18Gwiazdowski Marek1578
19Furmaniak Stanisław1573
20Woźny Ireneusz1559
21Kozłowski Zbigniew1547
22Kulus Jerzy1538
23Bartkowiak Szymon1531
24Nowak Grzegorz156
25Paździor Zygmunt15-3
26Karcz Franciszek1457
27Piosik Zygmunt1453
28Drozda Rafał1441
29Garcon Robert1441
30Kaczmarek Zenon1437
31Kowalski Janusz1435
32Tobys Edward1434
33Silawko Henryk1432
34Krzyżański Piotr1430
35Jóźwiak Zbigniew1424
36Pauch Andrzej14-9
37Greber Andrzej1370
38Sobel Jan1361
39Paczkowski Józef1348
40Borowski Zbigniew1319
41Koziński Zdzisław133
42Pajchrowski Tomasz13-78
43Wojtkowiak Janusz1216
44Jakób Bernard1215
45Śmichurski Tadeusz12-11
46Grześkowiak Antoni12-19
47Brojakowski Andrzej12-21
48Lepka Jan12-33
49Adamczak Jerzy11.525
50Cieślik Zdzisław11.5-41
51Kaźmierczak Ireneusz1159
52Janusz Zbigniew1134
53Fabiś Tadeusz1134
54Kortus Jerzy1119
55Sarbok Dariusz115
56Jackowski Stanisław112
57Krysztof Tadeusz11-2
58Krzyżański Zdzisław11-18
59Skorupiński Michał11-19
60Krzyżański Józef11-25
61Maćkowiak Tomasz11-44
62Lisiewicz Włodzimierz1016
63Horowski Stanisław1014
64Matuska Tomasz102
65Wojciech Jarosław10-10
66Kurp Ryszard10-20
67Wojciski Kazimierz10-38
68Matysik Stefan10-58
69Andrys Jarosław9.56
70Ratajczak Grzegorz9.5-13
71Adamczak Andrzej9.5-26
72Krzyżaniak Włodzimierz94
73Przybyła Grzegorz9-23
74Weihs Piotr9-36
75Wojciech Grzegorz9-44
76Pańczak Jan9-57
77Hirt Marek9-58
78Urbanowicz Krzysztof9-63
79Palicki Józef8-3
80Wieczorek Czesław8-7
81Brenski Józef8-26
82Lepka Andrzej8-30
83Tomiak Karol8-64
84Wawrzynowicz Andrzej7.5-3
85Wieczorek Andrzej7-2
86Krauze Ryszard7-16
87Garcon Adam7-18
88Prządka Kazimierz7-29
89Woźny Maciej7-56
90Haraszczak Jarosław7-57
91Żurniewicz Mieczysław7-64
92Diadieło Stanisław6.5-24
93Andrzejewski Stanisław6-31
94Patalas Kazimierz6-60
95Kłos Zbigniew6-68
96Kustra Roman6-75
97Kędziora Tadeusz6-79
98Marach Adam6-91
99Lajsner Genowefa6-102
100Piotrowski Robert5-61
101Przydróżny Czesław5-73
102Jankowski Edward5-121
103Nowak Florian4.5-90
104Mikołajewicz Andrzej4-96
105Kaźmierczak Zdzisław3-105
106Humerski Stanisław2-121
107Janusz Jerzy2-124
108Sadowski Roman0.5-111