Wolsztyńskie spotkania przy "Kopie"

Kliknij aby zobaczyć ranking drużynowy sezonu 2017/2018 »

Wybierz turniej

2015-10-18: Świętno

Miejsce Nazwisko i imię Punkty za miejsce Punkty za grę
1Piotrowski Wojciech23121
2Matuska Tomasz21128
3Jackowski Stanisław2196
4Janusz Zbigniew1977
5Kamieniarz Aleksander1966
6Greber Andrzej1965
7Buda Grzegorz1949
8Jankowski Edward18.545
9Drozda Rafał18124
10Sarbok Dariusz1895
11Ratajczak Brunon1865
12Buczkowski Tadeusz1833
13Weihs Piotr17125
14Fabiś Tadeusz17119
15Towpik Franciszek17111
16Krzyżański Piotr1788
17Prządka Kazimierz1768
18Nowak Grzegorz1766
19Krysztof Tadeusz1760
20Urbanowicz Krzysztof1758
21Gwiazdowski Marek1754
22Odrobny Zenon1748
23Jędrzychowski Benedykt1744
24Brojakowski Andrzej16130
25Wawrzynowicz Andrzej1639
26Lepka Andrzej1638
27Hirt Marek1630
28Jakób Bernard1614
29Wolnik Maciej15118
30Żurniewicz Mieczysław1577
31Adamski Grzegorz1523
32Krzyżaniak Włodzimierz1468
33Karcz Franciszek1438
34Śmichurski Tadeusz1426
35Wojciech Jarosław1422
36Witkowski Paweł1411
37Kozłowski Zbigniew14-17
38Lisiewicz Włodzimierz1371
39Krzyżański Zdzisław1366
40Kaźmierczak Henryk1350
41Kaczmarek Zenon1345
42Kędziora Tadeusz1342
43Matysik Piotr131
44Zieliński Czesław13-16
45Marach Adam1250
46Garcon Robert1228
47Przydróżny Czesław1225
48Silawko Henryk1225
49Wieczorek Andrzej1225
50Rozmarynowski Zdzisław1224
51Patalas Kazimierz1220
52Horowski Stanisław127
53Woźny Ireneusz127
54Kaźmierczak Zdzisław124
55Gaweł Henryk122
56Nowak Florian12-1
57Klabiński Jan12-24
58Knop Bernard12-52
59Kaczmarek Jerzy11.5-10
60Piotrowski Włodzimierz11.5-23
61Pańczak Jan1134
62Kurp Ryszard1127
63Jędrzychowski Andrzej1115
64Piotrowski Robert119
65Staśkiewicz Marian11-16
66Adamczak Jerzy11-24
67Kowalski Janusz1031
68Kaźmierczak Ireneusz1014
69Garcon Adam10-32
70Piosik Zygmunt10-38
71Wieczorek Czesław10-46
72Wojtkowiak Janusz10-50
73Stachowiak Wiesław9.512
74Tobys Edward9.5-38
75Kulus Jerzy92
76Kustra Roman90
77Skorupiński Michał9-4
78Sobel Jan9-17
79Janusz Jerzy9-21
80Wojciski Kazimierz9-22
81Paczkowski Józef9-27
82Sadowski Roman9-27
83Adamczak Andrzej9-40
84Brenski Józef8.5-14
85Lajsner Genowefa8.5-18
86Piechowiak Władysław8-14
87Skorupka Robert8-16
88Karwatka Danuta8-22
89Pieterek Zbigniew8-31
90Cieślik Zdzisław8-47
91Furmaniak Stanisław8-48
92Skorupiński Jarosław8-81
93Woźny Maciej8-83
94Borowski Zbigniew7-9
95Grześkowiak Antoni7-35
96Wojciech Grzegorz7-75
97Pauch Andrzej6.5-32
98Krzyżański Józef6.5-60
99Skorupka Stanisław6-14
100Tomiak Karol6-60
101Koziński Zdzisław6-70
102Piotrowska Magdalena6-87
103Mikołajewicz Andrzej6-91
104Adam Kazimierz6-120
105Kłos Zbigniew5-52
106Kaczmarek Stanisław5-71
107Staśkiewicz Małgorzata5-72
108Tomaszewski Wawrzyniec5-86
109Matuska Jan5-97
110Ratajczak Zbigniew4.5-81
111Jóźwiak Zbigniew4.5-110
112Szubert Jan4-35
113Palicki Józef4-48
114Kortus Jerzy4-64
115Andrys Jarosław4-88
116Sołtysik Marek4-92
117Przybyła Grzegorz4-129
118Bartkowiak Szymon3-120
119Andrzejewski Stanisław2.5-100
120Paździor Zygmunt0-220