Wolsztyńskie spotkania przy "Kopie"

Kliknij aby zobaczyć ranking drużynowy sezonu 2017/2018 »

Wybierz turniej

2014-12-07: Nowa Wieś

Miejsce Nazwisko i imię Punkty za miejsce Punkty za grę
1Grześkowiak Antoni22131
2Wojtkowiak Paweł2076
3Malicki Tadeusz2074
4Krzyżański Piotr19104
5Jankowski Edward1993
6Krzyżański Zdzisław1968
7Matuska Jan1890
8Paczkowski Józef1739
9Wojciech Jarosław16101
10Wojciech Grzegorz1670
11Greber Andrzej1645
12Matysik Stefan1633
13Karcz Franciszek166
14Gwiazdowski Marek16-28
15Kamieniarz Aleksander1566
16Kłos Zbigniew1564
17Garcon Robert1557
18Patalas Kazimierz1551
19Malicki Aleksander1549
20Hirt Marek1541
21Piosik Zygmunt1540
22Knop Bernard1536
23Pańczak Jan1521
24Wesołowska Ewelina14.571
25Kaźmierczak Zdzisław14.557
26Brenski Józef14.536
27Nowak Grzegorz1490
28Lewandowski Artur1456
29Garcon Adam1437
30Jóźwiak Zbigniew1429
31Bartkowiak Szymon1417
32Jackowski Stanisław1413
33Ratajczak Brunon1412
34Matuska Tomasz13.563
35Wojtkowiak Dariusz1368
36Tobys Edward1343
37Urbanowicz Krzysztof1339
38Gabała Czesław1335
39Kaczmarek Piotr1254
40Wojciski Kazimierz1214
41Horowski Stanisław1210
42Wawrzynowicz Andrzej125
43Mielcarz Roman122
44Klecha Roman12-4
45Odrobny Zenon12-8
46Piotrowski Wojciech12-15
47Dominiczak Jarosław12-18
48Szubert Jan12-18
49Rozmarynowski Zdzisław12-21
50Furmaniak Stanisław12-23
51Piotrowska Magdalena12-24
52Ratajczak Zbigniew11.552
53Kulus Jerzy11.514
54Adam Kazimierz11.59
55Prządka Kazimierz11.5-22
56Klabiński Jan1141
57Skrzypczak Krzysztof1132
58Maćkowiak Tomasz1123
59Jędrzychowski Andrzej1111
60Lisiewicz Włodzimierz11-4
61Borowski Zbigniew11-7
62Wieczorek Andrzej11-9
63Krysztof Tadeusz11-16
64Woźny Ireneusz11-18
65Piechowiak Władysław11-19
66Kustra Roman11-33
67Skorupka Stanisław10.5-99
68Jędrzychowski Benedykt1054
69Żurniewicz Mieczysław1042
70Koziński Zdzisław1033
71Leśniewski Jerzy1015
72Przybyła Grzegorz100
73Kurp Ryszard10-12
74Pauch Józef10-16
75Jakób Bernard10-32
76Dzioch Mieczysław10-51
77Silawko Henryk921
78Sobel Jan911
79Owsianny Krzysztof99
80Kaźmierczak Henryk9-2
81Lajsner Genowefa9-9
82Lepka Andrzej9-15
83Janusz Jerzy9-24
84Sadowski Roman9-46
85Górski Przemysław9-53
86Marach Adam9-59
87Materna Mariusz9-63
88Witkowski Paweł810
89Piotrowski Robert8-1
90Piotrowski Włodzimierz8-8
91Przydróżny Czesław8-17
92Kozłowski Zbigniew8-20
93Kowalski Janusz8-42
94Buda Grzegorz8-57
95Weihs Piotr8-71
96Brojakowski Andrzej8-80
97Nowak Florian8-86
98Krzyżaniak Włodzimierz7.5-73
99Kaczmarek Jerzy7-15
100Tomiak Karol7-33
101Mikołajewicz Andrzej7-55
102Paździor Zygmunt7-64
103Skorupiński Michał7-90
104Skorupka Robert6-27
105Towpik Franciszek6-31
106Pauch Andrzej6-33
107Sarbok Dariusz6-38
108Andrzejewski Stanisław6-47
109Janusz Zbigniew6-61
110Wojtkowiak Janusz6-66
111Marach Mariusz6-156
112Cieślik Zdzisław5-65
113Wawrzynowicz Ludwik5-132
114Kortus Jerzy4-63
115Sołtysik Marek4-128
116Kędziora Tadeusz2-145