Wolsztyńskie spotkania przy "Kopie"

Kliknij aby zobaczyć ranking drużynowy sezonu 2017/2018 »

Wybierz turniej

2014-11-09: Tłoki

Miejsce Nazwisko i imię Punkty za miejsce Punkty za grę
1Matuska Jan23139
2Ratajczak Zbigniew21117
3Matysik Stefan2181
4Żurniewicz Mieczysław1895
5Tobys Edward1894
6Nowak Grzegorz1893
7Przybyła Grzegorz1869
8Lajsner Genowefa1855
9Weihs Piotr17126
10Pauch Józef17109
11Skorupka Stanisław1784
12Sołtysik Marek1775
13Brojakowski Andrzej1767
14Krzyżański Piotr1683
15Adamczak Andrzej1682
16Brenski Józef1649
17Lepka Andrzej1642
18Andrzejewski Stanisław1630
19Garcon Adam1623
20Cieślik Zdzisław1622
21Piotrowski Wojciech1568
22Lisiewicz Włodzimierz1557
23Skorupka Robert1530
24Krzyżański Zdzisław154
25Greber Andrzej1465
26Bednarczyk Józef1457
27Klabiński Jan1436
28Marach Mariusz1427
29Piotrowski Włodzimierz1424
30Wesołowska Ewelina1412
31Kowalski Janusz1411
32Jackowski Stanisław13.575
33Silawko Henryk13.559
34Janusz Zbigniew1379
35Odrobny Zenon1324
36Sadowski Roman1323
37Horowski Stanisław1313
38Kozłowski Zbigniew13-31
39Kłos Zbigniew1296
40Pańczak Jan1221
41Jóźwiak Zbigniew127
42Patalas Kazimierz124
43Kustra Roman121
44Woźny Maciej120
45Śnita Tadeusz12-10
46Wojtkowiak Dariusz11.535
47Gwiazdowski Marek1116
48Wojciech Jarosław1113
49Kędziora Tadeusz11-10
50Jankowski Edward11-13
51Jakób Bernard11-18
52Kulus Jerzy11-21
53Borowski Zbigniew11-23
54Kaźmierczak Zdzisław11-67
55Dzioch Mieczysław10.5-4
56Adamski Grzegorz1031
57Dominiczak Jarosław1024
58Matuska Tomasz1018
59Jędrzychowski Andrzej1016
60Gradzik Jan1013
61Samuś Ryszard10-8
62Przydróżny Czesław10-9
63Mikołajewicz Andrzej10-23
64Pauch Andrzej10-23
65Wesołowski Krzysztof10-30
66Piosik Zygmunt10-38
67Prządka Kazimierz10-43
68Karwatka Danuta10-56
69Mielcarz Roman10-74
70Wawrzynowicz Andrzej10-75
71Bartkowiak Szymon10-83
72Wolnik Maciej9.518
73Furmaniak Stanisław9-2
74Kamieniarz Aleksander9-3
75Krysztof Tadeusz9-5
76Maćkowiak Tomasz9-7
77Grześkowiak Antoni9-30
78Witkowski Paweł9-56
79Paczkowski Józef8.5-17
80Krzyżaniak Włodzimierz8.5-24
81Piechowiak Władysław8.5-54
82Wieczorek Andrzej8-4
83Ratajczak Brunon8-21
84Towpik Franciszek8-47
85Materna Mariusz8-93
86Wieczorek Czesław7.5-62
87Zieliński Czesław7.5-76
88Gabała Czesław7-23
89Skorupiński Michał7-33
90Czekała Eugeniusz7-34
91Paździor Zygmunt7-35
92Malicki Tadeusz7-38
93Nowak Florian7-39
94Kaźmierczak Henryk7-50
95Rozmarynowski Zdzisław7-53
96Kortus Jerzy7-57
97Koziński Zdzisław6.5-17
98Wojtkowiak Paweł6.5-67
99Kaczmarek Jerzy6-71
100Sobel Jan6-108
101Szubert Jan5-64
102Piotrowski Robert5-65
103Piotrowska Magdalena5-79
104Garcon Robert4-63
105Sarbok Dariusz4-65
106Urbanowicz Krzysztof4-74
107Lepka Jan4-125
108Piotrowska Magdalena - Maria4-146