Wolsztyńskie spotkania przy "Kopie"

Kliknij aby zobaczyć ranking drużynowy sezonu 2017/2018 »

Wybierz turniej

2014-08-17: Turniej o Szynkę Wójta Siedlca

Miejsce Nazwisko i imię Punkty za miejsce Punkty za grę
1Czekała Eugeniusz21105
2Kłos Zbigniew19116
3Mikołajewicz Andrzej1981
4Herman Krzysztof1936
5Jakób Bernard1892
6Kot Bronisław17118
7Bednarek Eugeniusz1788
8Krysztof Tadeusz1783
9Borowski Zbigniew1774
10Olejnik Stefan1772
11Krzyżaniak Włodzimierz1771
12Przydróżny Czesław1747
13Dzioch Mieczysław1745
14Furmaniak Stanisław16101
15Silawko Henryk1685
16Palicki Józef1670
17Paczkowski Józef1574
18Lajsner Genowefa1563
19Sarbok Dariusz1551
20Materna Mariusz1545
21Zieliński Czesław1542
22Maćkowiak Tomasz1537
23Kamieniarz Aleksander1513
24Andrzejewski Stanisław1467
25Lepka Andrzej1450
26Tomaszewski Wawrzyniec1439
27Nowak Grzegorz1428
28Bartkowiak Szymon1428
29Greber Andrzej1426
30Brenski Józef1423
31Staroń Mariusz1416
32Sobel Jan14-4
33Witkowski Paweł1378
34Żurniewicz Mieczysław1358
35Domagalski Jerzy1342
36Garcon Adam1338
37Cieślak Jerzy1317
38Wojciski Kazimierz1317
39Marciniak Jerzy1311
40Jankowski Edward133
41Ratajczak Grzegorz12106
42Warzybok Ireneusz1243
43Kaźmierczak Henryk1213
44Kozłowski Zbigniew122
45Tobys Edward1153
46Sikora Zbigniew1138
47Róskowiak Artur1131
48Cieślik Zdzisław1125
49Matysik Piotr110
50Śmichurski Tadeusz11-21
51Dziamski Przemysław11-21
52Wieczorek Andrzej11-22
53Ratajczak Brunon11-28
54Kuraszyk Danuta11-51
55Rozmarynowski Zdzisław11-74
56Basiński Jan1049
57Pańczak Jan100
58Kamiński Tomasz10-15
59Malicki Tadeusz10-15
60Garcon Robert10-17
61Adamczak Jerzy10-34
62Sokół Grzegorz10-39
63Grześkowiak Antoni10-48
64Gabała Czesław9-28
65Hertmanowski Antoni9-28
66Towpik Franciszek9-29
67Jędrzychowski Andrzej9-36
68Kędziora Mirosław9-40
69Dominiczak Stanisław9-41
70Piechowiak Władysław9-82
71Sołtysik Marek8-22
72Paździor Zygmunt8-24
73Janusz Zbigniew8-60
74Drozda Rafał8-66
75Kortus Jerzy8-87
76Kaczmarek Jerzy7-20
77Fabiś Tadeusz7-36
78Jóźwiak Zbigniew7-44
79Wawrzynowicz Ludwik7-68
80Piechowiak Jerzy7-130
81Prządka Kazimierz6-10
82Kaczmarek Piotr6-23
83Jędrzychowski Benedykt6-34
84Odrobny Zenon6-47
85Urbanowicz Krzysztof6-48
86Sadowski Roman6-83
87Kowalski Janusz5-64
88Piosik Zygmunt5-68
89Bucher Piotr5-71
90Tomiak Karol5-82
91Przybyła Grzegorz5-93
92Adamski Grzegorz5-96
93Kąkolewski Roman4-107
94Woźny Maciej3-209
95Kuraszyk Ryszard2-110
96Horowski Stanisław2-135