Wolsztyńskie spotkania przy "Kopie"

Kliknij aby zobaczyć ranking drużynowy sezonu 2017/2018 »

Wybierz turniej

2013-12-08: Nowa Wieś

Miejsce Nazwisko i imię Punkty za miejsce Punkty za grę
1Ratajczak Zbigniew23166
2Lewandowski Artur20118
3Garcon Robert1995
4Tomiak Karol1994
5Garcon Adam1976
6Krzyżaniak Włodzimierz1965
7Koziński Zdzisław1965
8Pańczak Jan1961
9Furmaniak Stanisław1891
10Malicki Tadeusz1870
11Piotrowski Włodzimierz1837
12Kulus Jerzy1795
13Matuska Tomasz1793
14Sołtysik Marek1779
15Materna Mariusz1778
16Lemański Karol1777
17Sobel Jan1710
18Matysik Stefan17-3
19Wieczorek Andrzej16.575
20Krysztof Tadeusz1697
21Kędziora Tadeusz1648
22Piasek Zenon1647
23Krzyżański Zdzisław1581
24Pauch Andrzej1548
25Jędrzychowski Benedykt1548
26Lisiewicz Włodzimierz1537
27Kaczmarek Marek14.577
28Janusz Zbigniew14.548
29Mikołajewicz Andrzej14106
30Wieczorek Czesław1450
31Tomowiak Ireneusz1435
32Jóźwiak Zbigniew1434
33Janusz Jerzy14-15
34Brenski Józef14-15
35Ratajczak Brunon1352
36Andrzejewski Stanisław1352
37Łupicki Zenon1337
38Tobys Edward1327
39Matysik Piotr1323
40Maćkowiak Tomasz1321
41Wojciski Kazimierz1313
42Borowski Zbigniew1310
43Piotrowski Wojciech13-15
44Skorupiński Jarosław12.59
45Skorupiński Jan1266
46Przybyła Grzegorz1248
47Paczkowski Józef1229
48Jankowski Edward1227
49Kondraciuk Stanisław1216
50Staszyk Norbert1216
51Mielcarz Roman127
52Cieślik Zdzisław124
53Skorupka Robert12-3
54Sarbok Dariusz12-10
55Lepka Jan12-46
56Witkowski Paweł12-47
57Bartkowiak Szymon12-48
58Krzyżański Piotr1151
59Grad Zbigniew1128
60Sieracki Andrzej115
61Grześkowiak Antoni11-18
62Mikołajczak Wojciech11-22
63Piotrowski Robert11-27
64Brojakowski Andrzej11-36
65Przydróżny Czesław1071
66Kaczmarek Jerzy1039
67Piechowiak Władysław1036
68Prządka Kazimierz1020
69Pauch Józef100
70Sadowski Roman10-2
71Kustra Roman10-9
72Nowak Florian10-14
73Wojtkowiak Janusz10-47
74Rozmarynowski Zdzisław10-61
75Gabała Czesław9.529
76Skorupiński Michał912
77Marach Adam99
78Kaźmierczak Zdzisław98
79Adamczak Jerzy9-22
80Lepka Andrzej9-31
81Kamieniarz Aleksander9-34
82Urbanowicz Krzysztof9-44
83Buda Grzegorz9-62
84Kozłowski Zbigniew9-78
85Adamski Grzegorz8.5-28
86Weihs Piotr8.5-35
87Silawko Henryk8.5-67
88Paździor Zygmunt8-4
89Grad Adrian8-12
90Guzek Rafał8-19
91Klabiński Jan8-25
92Skorupka Stanisław8-32
93Wojciech Jarosław8-40
94Matuska Jan8-53
95Karcz Franciszek8-60
96Nowak Grzegorz8-68
97Juzefowski Mirosław8-72
98Kłos Zbigniew8-76
99Adam Kazimierz79
100Gwiazdowski Marek7-14
101Wawrzynowicz Andrzej7-41
102Kortus Jerzy7-54
103Patalas Kazimierz7-76
104Gradzik Jan7-85
105Jędrzychowski Andrzej7-97
106Horowski Stanisław7-107
107Wolnik Maciej6.5-52
108Kowalski Janusz6-38
109Skrzypczak Krzysztof6-60
110Hałuszczak Marek6-65
111Żurniewicz Mieczysław6-92
112Knop Bernard5-103
113Malicki Aleksander4.5-103
114Grad Szymon4-110
115Odrobny Zenon4-129
116Kwaśniewski Sebastian3-71
117Jakób Bernard3-83
118Piosik Zygmunt3-96
119Wawrzynowicz Ludwik2-86
120Zieliński Czesław1-103