Wolsztyńskie spotkania przy "Kopie"

Kliknij aby zobaczyć ranking drużynowy sezonu 2017/2018 »

Wybierz turniej

2013-11-24: Tłoki

Miejsce Nazwisko i imię Punkty za miejsce Punkty za grę
1Kłos Zbigniew25142
2Pauch Józef22101
3Drąg Jan21116
4Paździor Zygmunt2048
5Adamczak Jerzy19165
6Witkowski Paweł19100
7Materna Mariusz1990
8Adamski Grzegorz1987
9Matysik Piotr1973
10Mielcarz Roman1934
11Krysztof Tadeusz18137
12Prządka Kazimierz18114
13Karcz Franciszek1855
14Kaczmarek Zenon1831
15Kortus Jerzy17175
16Gradzik Jan1798
17Gwiazdowski Marek1776
18Lemański Karol1762
19Kulus Jerzy1746
20Koziński Zdzisław1724
21Przybyła Grzegorz1662
22Wolnik Jan1657
23Lepka Jan1652
24Krzyżański Zdzisław1648
25Krzyżański Piotr1574
26Garcon Adam1544
27Skorupka Robert1522
28Klabiński Jan156
29Andrzejewski Stanisław15-2
30Marach Adam1467
31Mikołajczak Wojciech1440
32Jędrzychowski Benedykt1436
33Piosik Zygmunt1434
34Piotrowski Robert1425
35Skorupiński Jarosław1423
36Staroń Mariusz1423
37Piasek Zenon148
38Sobel Jan14-13
39Olejnik Stefan1368
40Kędziora Tadeusz1368
41Żok Stanisław1342
42Hertmanowski Antoni1338
43Gabała Czesław1324
44Łupicki Zenon1314
45Piotrowski Wojciech138
46Lepka Andrzej130
47Ratajczak Zbigniew1265
48Wojciski Kazimierz1249
49Sarbok Dariusz1223
50Krzyżaniak Włodzimierz1216
51Sołtysik Marek1214
52Skorupiński Michał1212
53Dzioch Mieczysław128
54Pauch Andrzej123
55Nowak Florian12-14
56Wawrzynowicz Andrzej12-22
57Sadowski Roman1160
58Kwaśniewski Sebastian1160
59Matysik Stefan1117
60Furmaniak Stanisław1115
61Śnita Tadeusz111
62Kowalski Janusz11-7
63Odrobny Zenon11-19
64Bartkowiak Szymon105
65Wieczorek Andrzej10-4
66Guzek Rafał10-5
67Kaźmierczak Zdzisław10-6
68Malicki Tadeusz10-12
69Kaczmarek Jerzy10-25
70Rozmarynowski Zdzisław10-36
71Tomaszewski Wawrzyniec10-43
72Wawrzynowicz Ludwik10-50
73Wojciech Jarosław9-7
74Tomiak Karol9-11
75Wojtkowiak Janusz9-12
76Janusz Zbigniew9-15
77Ratajczak Brunon9-23
78Borowski Zbigniew9-26
79Horowski Stanisław9-43
80Maćkowiak Tomasz9-60
81Żurniewicz Mieczysław830
82Tomowiak Ireneusz82
83Nowak Grzegorz8-10
84Urbanowicz Krzysztof8-22
85Kustra Roman8-49
86Skorupka Stanisław8-52
87Zieliński Czesław8-72
88Krauze Ryszard8-76
89Buda Grzegorz70
90Mickiewicz Piotr7-4
91Staszyk Norbert7-24
92Adamczak Andrzej7-30
93Silawko Henryk7-43
94Piotrowski Włodzimierz7-47
95Brenski Józef7-50
96Jankowski Edward7-53
97Kaczmarek Marek7-55
98Kamieniarz Aleksander7-69
99Kozłowski Zbigniew7-69
100Matuska Jan7-74
101Mikołajewicz Andrzej7-95
102Grześkowiak Antoni6-36
103Jędrzychowski Andrzej6-48
104Wieczorek Czesław6-54
105Ratajczak Jacek6-62
106Weihs Piotr6-76
107Cieślik Zdzisław6-90
108Kondraciuk Stanisław6-114
109Pańczak Jan5-18
110Lisiewicz Włodzimierz5-32
111Patalas Kazimierz5-47
112Tobys Edward5-68
113Garcon Robert5-69
114Janusz Jerzy5-196
115Hirt Marek4-96
116Przydróżny Czesław4-103
117Matuska Tomasz4-159
118Paczkowski Józef3-60
119Hałuszczak Marek3-164
120Jakób Bernard1-154