Wolsztyńskie spotkania przy "Kopie"

Kliknij aby zobaczyć ranking drużynowy sezonu 2017/2018 »

Wybierz turniej

2013-03-17: Świętno

Miejsce Nazwisko i imię Punkty za miejsce Punkty za grę
1Matuska Tomasz23172
2Krzyżański Piotr21135
3Skorupka Robert21121
4Knop Bernard19115
5Klabiński Jan19103
6Jóźwiak Zbigniew1994
7Skorupka Stanisław18112
8Kaźmierczak Zdzisław1867
9Jackowski Stanisław1864
10Kamieniarz Aleksander1856
11Ratajczak Zbigniew1855
12Garcon Robert1783
13Woźny Maciej1753
14Ratajczak Brunon1739
15Piotrowski Robert1657
16Nowak Florian1643
17Borowski Zbigniew1623
18Brenski Józef1565
19Krzyżański Zdzisław1557
20Hałuszczak Marek1551
21Mikołajczak Wojciech1539
22Gabała Czesław1532
23Lepka Jan158
24Kowalski Janusz1494
25Kurp Ryszard1446
26Witkowski Paweł1439
27Krysztof Tadeusz1428
28Przybyła Grzegorz1425
29Zielinski Bernard1414
30Kustra Roman147
31Furmaniak Stanisław144
32Nowak Grzegorz14-5
33Buda Grzegorz1359
34Kulus Jerzy1352
35Kaczmarek Jerzy1348
36Kondraciuk Stanisław1347
37Lewandowski Artur1346
38Pauch Andrzej1330
39Wojciski Kazimierz1324
40Jędrzychowski Andrzej1317
41Adamczak Jerzy132
42Matysik Stefan13-18
43Przydróżny Czesław1259
44Wieczorek Andrzej12-16
45Duber Mariusz12-38
46Marach Adam11.5-28
47Matuska Jan1126
48Brojakowski Andrzej1125
49Kaczmarek Stanisław112
50Odrobny Zenon11-1
51Kortus Jerzy11-1
52Skorupiński Jarosław11-9
53Jędrzychowski Benedykt11-19
54Piosik Zygmunt11-20
55Paczkowski Józef11-33
56Drajerski Tomasz11-48
57Bartkowiak Szymon11-53
58Piotrowski Wojciech10.5-10
59Żurniewicz Mieczysław1055
60Wojtkowiak Janusz1020
61Tomowiak Ireneusz1019
62Prządka Kazimierz108
63Adamski Grzegorz10-2
64Cieślik Zdzisław10-2
65Urbanowicz Krzysztof10-19
66Wesołowska Ewelina10-38
67Wieczorek Czesław10-40
68Gwiazdowski Marek926
69Garcon Adam913
70Tomiak Karol96
71Adamczak Andrzej9-14
72Kaźmierczak Henryk9-24
73Wawrzynowicz Ludwik9-31
74Hirt Marek9-31
75Skorupiński Michał9-37
76Patalas Kazimierz9-40
77Janusz Zbigniew9-69
78Horowski Stanisław9-72
79Jakób Bernard825
80Kłos Zbigniew8-11
81Kędziora Tadeusz8-63
82Malicki Tadeusz8-73
83Jankowski Edward7.5-89
84Kaczmarek Marek7-1
85Lepka Andrzej7-6
86Rządkowski Ireneusz7-23
87Kozłowski Zbigniew7-24
88Koziński Zdzisław7-27
89Lisiewicz Włodzimierz7-31
90Krzyżaniak Włodzimierz7-35
91Silawko Henryk7-44
92Pańczak Jan7-51
93Dziobek Mirosław7-53
94Nadobnik Marek7-59
95Piotrowski Włodzimierz7-61
96Adam Kazimierz7-90
97Janusz Jerzy6-42
98Grześkowiak Antoni6-55
99Łupicki Zenon6-66
100Paździor Zygmunt6-71
101Broniszewski Piotr6-76
102Mikołajewicz Andrzej5.5-54
103Sołtysik Marek5-66
104Wawrzynowicz Andrzej5-76
105Weihs Piotr5-115
106Tobys Edward4-120
107Wesołowski Krzysztof4-125
108Kwaśniewski Sebastian1-142