Wolsztyńskie spotkania przy "Kopie"

Kliknij aby zobaczyć ranking drużynowy sezonu 2017/2018 »

Wybierz turniej

2013-01-20: Chobienice

Miejsce Nazwisko i imię Punkty za miejsce Punkty za grę
1Knop Bernard21132
2Horowski Stanisław21130
3Paczkowski Józef19128
4Gradzik Jan19110
5Jakób Bernard19101
6Silawko Henryk1999
7Wesołowski Krzysztof1952
8Śnita Tadeusz1861
9Weihs Piotr1795
10Nadobnik Marek1791
11Krysztof Tadeusz1780
12Przybyła Grzegorz1724
13Krzyżański Józef1692
14Grześkowiak Antoni1692
15Kortus Jerzy1670
16Kowalski Janusz1670
17Żurniewicz Mieczysław1613
18Kaczmarek Zenon165
19Sobel Jan1560
20Kulus Jerzy1556
21Krzyżański Piotr1556
22Skorupiński Jarosław1555
23Brojakowski Andrzej1554
24Garcon Adam1549
25Wojtkowiak Janusz1474
26Dziobek Mirosław1469
27Mikołajewicz Andrzej1467
28Krzyżaniak Włodzimierz1460
29Gwiazdowski Marek1453
30Furmaniak Stanisław1439
31Janusz Zbigniew1438
32Jankowski Edward1435
33Pańczak Jan1433
34Witkowski Paweł1433
35Kędziora Tadeusz1431
36Mikołajczak Wojciech1429
37Wieczorek Andrzej144
38Kaźmierczak Henryk14-12
39Prządka Kazimierz13.513
40Matysik Stefan1336
41Krzyżański Zdzisław1328
42Odrobny Zenon1327
43Rozmarynowski Zdzisław1323
44Kaczmarek Marek1317
45Garcon Robert1311
46Gabała Czesław139
47Pauch Andrzej137
48Kondraciuk Stanisław13-1
49Jędrzychowski Andrzej13-1
50Borowski Zbigniew13-3
51Skorupka Stanisław13-52
52Paździor Zygmunt12.558
53Wawrzynowicz Andrzej1243
54Lajsner Genowefa1232
55Piotrowski Wojciech1225
56Tobys Edward1218
57Wojciski Kazimierz12-9
58Janusz Jerzy12-10
59Ratajczak Zbigniew1137
60Adam Kazimierz1128
61Koziński Zdzisław1111
62Jóźwiak Zbigniew119
63Kłos Zbigniew116
64Nowak Grzegorz11-31
65Kamieniarz Aleksander11-35
66Matuska Jan1030
67Piotrowski Włodzimierz10-3
68Bejza Tadeusz10-7
69Palicki Józef10-8
70Adamczak Andrzej10-15
71Rządkowski Ireneusz10-18
72Brenski Józef10-44
73Przydróżny Czesław9.56
74Wolnik Maciej9.5-32
75Basiński Jan928
76Kaźmierczak Zdzisław9-12
77Kustra Roman9-41
78Tomiak Karol9-45
79Maćkowiak Tomasz9-47
80Ratajczak Jacek9-49
81Kwaśniewski Sebastian8-11
82Buda Grzegorz8-39
83Skorupiński Michał8-45
84Klabiński Jan8-61
85Wieczorek Czesław8-62
86Sołtysik Marek8-63
87Guzek Rafał8-67
88Lisiewicz Włodzimierz7.5-36
89Piosik Zygmunt7-35
90Nowak Florian7-41
91Jędrzychowski Benedykt7-45
92Kozłowski Zbigniew7-67
93Wawrzynowicz Ludwik7-70
94Piotrowski Robert7-77
95Ratajczak Brunon6-47
96Tomowiak Ireneusz6-58
97Patalas Kazimierz6-65
98Jackowski Stanisław5-69
99Staszyk Norbert5-70
100Skorupka Robert5-94
101Adamczak Jerzy5-114
102Matuska Tomasz5-116
103Matysik Piotr4.5-77
104Kaczmarek Jerzy4-47
105Hałuszczak Marek4-81
106Cieślik Zdzisław4-99
107Łupicki Zenon4-100
108Wesołowska Ewelina4-101
109Adamski Grzegorz3-78
110Urbanowicz Krzysztof2-125
111Drajerski Tomasz2-133
112Bartkowiak Szymon1-146