Wolsztyńskie spotkania przy "Kopie"

Kliknij aby zobaczyć ranking drużynowy sezonu 2017/2018 »

Wybierz turniej

2011-12-11: Nowa Wieś

Miejsce Nazwisko i imię Punkty za miejsce Punkty za grę
1Silawko Henryk21118
2Adamczak Jerzy2071
3Jackowski Stanisław19102
4Matuska Jan1988
5Kłos Zbigniew18.580
6Piotrowski Wojciech1877
7Kamieniarz Aleksander1864
8Tomowiak Ireneusz1861
9Pierzchała Czesław1839
10Krzyżański Józef1767
11Piosik Zygmunt1764
12Brenski Józef1757
13Kondraciuk Stanisław1742
14Przybyła Andrzej16.551
15Nowak Florian1674
16Garcon Robert1671
17Pańczak Jan1662
18Ciszewski Józef1642
19Lepka Andrzej1624
20Karwatka Danuta167
21Ratajczak Brunon15.572
22Wojciech Waldemar15.58
23Tomiak Karol1596
24Ratajczak Zbigniew1588
25Wawrzynowicz Andrzej1586
26Krysztof Tadeusz1569
27Adamczak Andrzej1561
28Kędziora Tadeusz1550
29Adamski Grzegorz1545
30Krzyżaniak Włodzimierz1540
31Knop Bernard1531
32Wesołowska Ewelina1530
33Skorupka Robert1527
34Kortus Jerzy155
35Palicki Józef1496
36Prętki Jacek1467
37Borowski Zbigniew1459
38Malicki Stanisław1458
39Gabała Czesław1452
40Tobys Edward1447
41Horowski Stanisław1446
42Bartkowiak Szymon1444
43Ciszewski Mirosław1441
44Wojciech Grzegorz1441
45Guzek Rafał1440
46Krauze Ryszard1437
47Urbanowicz Krzysztof1433
48Wieczorek Piotr1425
49Witkowski Paweł1418
50Piotrowski Robert1365
51Paluch Stanisław1319
52Korol Edward1319
53Wojtkowiak Janusz13-3
54Furmaniak Stanisław13-4
55Jędrzychowski Benedykt13-22
56Ratajczak Jacek1233
57Matysik Piotr1226
58Mielcarz Roman1223
59Lepka Jan1221
60Górniak Adam1220
61Lewandowski Artur1219
62Łupicki Zenon1218
63Zieliński Czesław1217
64Mikołajewicz Andrzej120
65Żurniewicz Mieczysław12-4
66Kustra Roman11.5-30
67Hirt Marek1137
68Pauch Józef1137
69Wesołowski Krzysztof1121
70Przybyła Grzegorz1115
71Marach Adam118
72Skorupka Stanisław115
73Wojciech Jarosław113
74Bentka Przemysław110
75Janusz Jerzy110
76Leśniewski Jerzy11-23
77Ratajszczak Eugeniusz11-41
78Kowalski Janusz11-43
79Grześkowiak Antoni10.5-7
80Dziobek Mirosław10-2
81Jędrzychowski Andrzej10-16
82Zboralski Jan10-34
83Bednarczyk Józef10-55
84Rogoziński Andrzej924
85Gradzik Jan923
86Lemański Karol914
87Sarbowski Grzegorz9-3
88Gwiazdowski Marek9-6
89Kulus Jerzy9-22
90Kaczmarek Marek9-32
91Mikołajczak Wojciech9-41
92Piasek Zenon9-45
93Malicki Tadeusz9-49
94Garcon Adam8-16
95Staszyk Lucjusz8-19
96Krzyżański Piotr8-19
97Koziński Zdzisław8-38
98Malicki Aleksander8-40
99Wieczorek Czesław8-45
100Kaczmarek Zenon8-46
101Krzyżański Zdzisław8-48
102Lajsner Genowefa8-49
103Bentka Dariusz8-52
104Wieczorek Andrzej8-54
105Piotrowski Włodzimierz8-55
106Adam Kazimierz8-57
107Pauch Andrzej8-58
108Sołtysik Marek8-77
109Kaźmierczak Zdzisław8-87
110Rozmarynowski Zdzisław8-95
111Jankowski Edward7-14
112Przydróżny Czesław7-27
113Tomaszewski Wawrzyniec7-31
114Prządka Kazimierz7-34
115Staszyk Stanisław7-41
116Śnita Tadeusz7-59
117Kozłowski Zbigniew7-72
118Skorupiński Jan6.5-52
119Szaferski Marek6-28
120Czekała Eugeniusz6-32
121Klabiński Jan6-58
122Matysik Stefan6-79
123Weihs Piotr6-95
124Cieślik Zdzisław6-103
125Brojakowski Andrzej6-173
126Biedrowski Gwidon5.5-32
127Stopa Paweł5-32
128Skorupiński Edward5-54
129Maćkowiak Tomasz5-58
130Sobel Jan5-91
131Wojciski Kazimierz4-42
132Skorupiński Michał4-48
133Lis Leszek3.5-99
134Paczkowski Józef3-137
135Patalas Kazimierz3-141
136Buda Grzegorz1-133