Wolsztyńskie spotkania przy "Kopie"

Kliknij aby zobaczyć ranking drużynowy sezonu 2017/2018 »

Wybierz turniej

2011-03-27: Świętno

Miejsce Nazwisko i imię Punkty za miejsce Punkty za grę
1Śnita Tadeusz20131
2Dziobek Mirosław19125
3Przydróżny Czesław19123
4Kłos Zbigniew1999
5Wesołowski Krzysztof18103
6Koziński Zdzisław1867
7Jędrzychowski Andrzej17132
8Piasek Zenon1791
9Kozłowski Zbigniew1787
10Kurp Ryszard1769
11Sarbowski Grzegorz1765
12Kaczmarek Zenon1754
13Witkowski Paweł1753
14Nowak Florian1745
15Kędziora Tadeusz1692
16Adam Kazimierz1683
17Borowski Zbigniew1655
18Prętki Jacek1623
19Brojakowski Andrzej1551
20Krzyżański Piotr1536
21Tomiak Karol1531
22Skorupiński Jarosław159
23Jankowski Edward150
24Tobys Edward15-5
25Garcon Adam14.569
26Wesołowska Ewelina14.540
27Skorupka Stanisław14.5-6
28Drgas Gerard1454
29Lepka Andrzej1450
30Cieślik Zdzisław1430
31Skorupiński Michał1416
32Adamski Grzegorz14-7
33Sołtysik Marek14-27
34Hirt Marek13.538
35Matysik Stefan1372
36Czekała Eugeniusz1313
37Buda Grzegorz1311
38Gabała Czesław133
39Marach Adam12.536
40Kondraciuk Stanisław1243
41Piotrowski Włodzimierz1210
42Garcon Robert121
43Jackowski Stanisław12-11
44Prządka Kazimierz1145
45Kamieniarz Aleksander117
46Skorupka Robert11-15
47Adamczak Andrzej11-18
48Ratajczak Zbigniew11-30
49Ostrowski Marek11-33
50Ratajczak Brunon1018
51Bartkowiak Szymon1017
52Lewandowski Artur104
53Raniś Janusz104
54Kowalski Janusz100
55Lisiewicz Włodzimierz10-1
56Broniszewski Piotr10-6
57Wojtkowiak Janusz10-10
58Tomaszewski Mariusz10-19
59Matuska Jan10-30
60Mikołajewicz Andrzej10-33
61Patalas Kazimierz10-37
62Grześkowiak Antoni10-42
63Broniszewski Kacper10-96
64Ostrowski Adam9-6
65Weihs Piotr9-10
66Bednarczyk Józef9-64
67Janusz Jerzy8.538
68Kortus Jerzy8.5-6
69Kaczmarek Stanisław8.5-31
70Ratajczak Andrzej8-31
71Paczkowski Józef8-39
72Wojciski Kazimierz8-40
73Wawrzynowicz Andrzej8-48
74Wieczorek Czesław8-49
75Górniak Adam8-62
76Lajsner Genowefa7.5-66
77Pańczak Jan7-25
78Piotrowski Robert7-66
79Kustra Roman7-82
80Mielcarz Roman7-100
81Pierzchała Czesław6-57
82Pauch Józef6-57
83Kaźmierczak Zdzisław6-58
84Przybyła Grzegorz6-61
85Brenski Józef6-81
86Duber Mariusz6-107
87Silawko Henryk6-117
88Jędrzychowski Benedykt5-7
89Tomaszewski Wawrzyniec5-68
90Kulus Jerzy5-69
91Piotrowski Wojciech5-76
92Maćkowiak Tomasz5-86
93Urbanowicz Krzysztof4-44
94Malicki Tadeusz4-88
95Krzyżański Zdzisław3.5-52
96Kot Bronisław3-52