Wolsztyńskie spotkania przy "Kopie"

Kliknij aby zobaczyć ranking drużynowy sezonu 2017/2018 »

Wybierz turniej

2011-02-20: Kluczewo

Miejsce Nazwisko i imię Punkty za miejsce Punkty za grę
1Jankowski Edward21103
2Borowski Zbigniew2198
3Ławniczak Jarosław2070
4Lemański Karol19112
5Lepka Andrzej18149
6Buda Grzegorz1895
7Paczkowski Józef1860
8Nyczka Andrzej17.551
9Biedrowski Gwidon17114
10Patalas Kazimierz1768
11Grynig Przemysław1746
12Weihs Piotr1736
13Jędrzychowski Benedykt16110
14Sołtysik Marek1698
15Kaczmarek Zenon1697
16Staszyk Lucjusz1688
17Bula Józef1675
18Silawko Henryk1665
19Garcon Adam1648
20Broniszewski Piotr1617
21Piotrowski Wojciech1617
22Jędrzychowski Andrzej1566
23Zieliński Czesław1554
24Ajchler Florian1545
25Kaczmarek Jerzy1535
26Maćkowiak Tomasz14119
27Piotrowski Robert1490
28Grześkowiak Antoni1481
29Lajsner Genowefa1480
30Kulus Jerzy1454
31Pierzchała Czesław1442
32Hertmanowski Antoni1438
33Kortus Jerzy1437
34Jackowski Stanisław1434
35Knop Bernard1430
36Pierecki Sylwester1427
37Staroń Piotr1424
38Gabała Czesław1424
39Korol Edward1420
40Wesołowski Krzysztof149
41Krzyżaniak Włodzimierz148
42Owsianny Krzysztof141
43Ciszewski Mirosław14-8
44Matuska Tomasz14-9
45Garcon Robert14-30
46Sarbowski Grzegorz14-53
47Dziobek Mirosław13.535
48Lewandowski Artur13.53
49Matysik Piotr1370
50Ratajczak Zbigniew1339
51Szaferski Marek1328
52Pauch Józef1320
53Tomaszewski Wawrzyniec1314
54Przydróżny Czesław139
55Mocek Antoni12.5-10
56Ławniczak Piotr1265
57Tobys Edward1262
58Krysztof Tadeusz1247
59Marach Adam1240
60Staszyk Stanisław1237
61Pańczak Jan1234
62Olejnik Stefan12-4
63Skorupka Stanisław12-14
64Kaźmierczak Zdzisław12-14
65Mikołajewicz Andrzej12-38
66Piasek Zenon11.545
67Bednarczyk Józef11.5-28
68Kurp Ryszard1136
69Drąg Jan1131
70Ratajczak Brunon1118
71Matuska Jan111
72Wojciech Waldemar11-4
73Kędziora Tadeusz11-142
74Zielenda Maciej10.5185
75Malicki Tadeusz10.5-3
76Wojciech Jarosław1036
77Matysik Stefan1026
78Wieczorek Andrzej108
79Malicki Aleksander106
80Nowak Florian101
81Przybyła Grzegorz101
82Górniak Adam10-14
83Kustra Roman10-15
84Skorupiński Jarosław10-16
85Kłos Zbigniew10-30
86Tomiak Karol10-32
87Prządka Kazimierz924
88Urbanowicz Krzysztof9-15
89Adamski Grzegorz9-49
90Wojciech Grzegorz9-115
91Skorupka Robert8.5-44
92Rudziński Tadeusz8-14
93Skórzewski Andrzej8-23
94Wolsztyński Szymon8-23
95Wieczorek Czesław8-29
96Skórzewski Jacek8-43
97Krzyżański Zdzisław8-57
98Brenski Józef8-83
99Janusz Jerzy8-126
100Bartkowiak Szymon7.5-75
101Hirt Marek7-4
102Błażejak Witold7-38
103Drgas Gerard7-50
104Adamczak Andrzej7-59
105Witkowski Paweł7-76
106Skorupiński Jan6.5-23
107Skórzewska Barbara6.5-44
108Ciszewski Józef6.5-73
109Kowalski Janusz6-24
110Wojtkowiak Janusz6-59
111Koziński Zdzisław6-69
112Krzyżański Piotr6-72
113Czekała Eugeniusz6-87
114Wojciski Kazimierz6-103
115Adam Kazimierz6-108
116Pauch Andrzej5.5-62
117Tomowiak Ireneusz5.5-116
118Fliegier Adam5-89
119Wesołowska Ewelina5-120
120Cieślik Zdzisław5-130
121Kozłowski Zbigniew5-141
122Prętki Jacek4.5-99
123Toś Janusz4-67
124Kaczmarek Stanisław4-80
125Piotrowski Włodzimierz4-81
126Ratajczak Eugeniusz3-66
127Skorupiński Michał1-138
128Włodarczak Damian0-259