Wolsztyńskie spotkania przy "Kopie"

Kliknij aby zobaczyć ranking drużynowy sezonu 2017/2018 »

Wybierz turniej

2010-03-21: Świętno

Miejsce Nazwisko i imię Punkty za miejsce Punkty za grę
1Pierzchała Czesław2257
2Marach Adam21113
3Tacka Hieronim2083
4Kaźmierczak Zdzisław19159
5Andrzejewski Stanisław1993
6Dziobek Mirosław1992
7Hirt Marek1981
8Grześkowiak Antoni1899
9Korol Edward1840
10Urbanowicz Krzysztof1781
11Nowicki Stefan1759
12Mikołajczak Marek1757
13Jankowski Edward1739
14Broniszewski Piotr1694
15Jędrzychowski Andrzej1691
16Dziobek Mateusz1642
17Kustra Roman16-1
18Broniszewski Kacper16-3
19Lepka Andrzej15101
20Krzyżański Zdzisław1583
21Ratajczak Brunon1563
22Prętki Jacek1559
23Kurek Zbigniew1558
24Warszta Ryszard1554
25Gradzik Sławomir1540
26Stelmaszyk Zbigniew1540
27Silawko Henryk1477
28Lisiewicz Włodzimierz1457
29Matysik Piotr1433
30Sarbowski Grzegorz1427
31Matysik Stefan1422
32Pauch Andrzej1420
33Jędrzychowski Benedykt1366
34Malicki Tadeusz1341
35Mikołajewicz Andrzej1324
36Duber Mariusz1323
37Kaczmarek Jerzy1321
38Marciniec Edward132
39Skorupka Robert13-9
40Przybyła Grzegorz13-15
41Mielcarz Roman13-34
42Olejniczak Andrzej13-41
43Wojciski Kazimierz13-46
44Wojtkowiak Janusz1231
45Malicki Aleksander1229
46Kowalski Janusz1213
47Kaczmarek Zenon1212
48Przybyła Andrzej1210
49Skorupiński Jarosław122
50Krzyżański Piotr12-1
51Tomaszewski Wawrzyniec12-17
52Bednarczyk Józef12-28
53Garcon Adam11.516
54Ratajczak Jacek1144
55Gabała Czesław1144
56Rogoziński Andrzej116
57Kozłowski Zbigniew116
58Adam Kazimierz11-23
59Kot Bronisław1066
60Ratajczak Andrzej109
61Biedrowski Gwidon10-13
62Krzyżaniak Włodzimierz10-16
63Kryszak Antoni10-30
64Adamczak Andrzej10-41
65Przydróżny Czesław10-50
66Skorupka Stanisław10-64
67Weihs Piotr933
68Buda Wiesław928
69Bejza Tadeusz922
70Sołtysik Marek9-17
71Maćkowiak Tomasz9-70
72Kędziora Tadeusz8.5-2
73Adamczak Krzysztof8.5-17
74Ostrowski Adam8-39
75Nowak Florian8-45
76Czekała Eugeniusz8-47
77Witkowski Paweł8-52
78Bartkowiak Krzysztof8-58
79Piasek Zenon8-59
80Wieczorek Andrzej8-101
81Janusz Zbigniew7.5-102
82Patalas Kazimierz711
83Jackowski Stanisław7-4
84Prządka Kazimierz7-17
85Kaczmarek Stanisław7-33
86Ratajczak Zbigniew7-39
87Buda Grzegorz6-22
88Garcon Robert6-39
89Tobys Edward6-49
90Pańczak Jan6-59
91Grynig Przemysław6-63
92Adamski Grzegorz6-77
93Wieczorek Czesław6-84
94Staszyk Hieronim5-47
95Cieślik Zdzisław5-58
96Raniś Janusz5-87
97Kulus Jerzy5-93
98Lewandowski Artur4-68
99Ratajczak Sylwester4-121
100Janusz Jerzy4-147
101Ceglarek Roman3-52
102Stopa Paweł3-96
103Florek Jan3-148
104Tomiak Karol2-133