Wolsztyńskie spotkania przy "Kopie"

Kliknij aby zobaczyć ranking drużynowy sezonu 2017/2018 »

Wybierz turniej

2020-01-19: Osłonin

Miejsce Nazwisko i imię Punkty za miejsce Punkty za grę
1Wawrzyński Edward20157
2Zieliński Czesław18165
3Adamski Grzegorz1795
4Staroń Mariusz1780
5Marach Adam1774
6Tobys Edward1754
7Przebierała Sławomir16.5111
8Skórzewska Barbara16.586
9Bogdan Szydlewski16.571
10Sikora Zbigniew1681
11Karcz Franciszek1657
12Wysocki Adam1644
13Kędziora Mirosław1637
14Kaźmierczak Henryk1636
15Skrzypczak Krzysztof1631
16Kłos Zbigniew1631
17Śmichurski Tadeusz15.597
18Olejnik Stefan15.591
19Flieger Luiza15.561
20Przybyła Grzegorz1592
21Piotrowski Robert1583
22Majchrzak Stanisław1564
23Kowalski Janusz1554
24Garcon Adam1547
25Ratajczak Grzegorz1540
26Paul Tomasz1538
27Józef Nitschke1530
28Matysik Stefan14.575
29Janusz Jerzy14.567
30Drgas Gerard14.556
31Odrobny Zenon14.59
32Marcin Kociucki1479
33Matuska Jan1473
34Kaczmarek Zenon1461
35Adamczewski Mirosław1459
36Sarbok Dariusz1454
37Cieślik Zdzisław1451
38Gabała Czesław1448
39Borowski Zbigniew1446
40Krzyżański Zdzisław1438
41Przydróżny Czesław1421
42Silawko Henryk1419
43Ciszewski Mirosław1416
44Grotowski Henryk145
45Skórzewski Andrzej141
46Furmaniak Stanisław14-10
47Brenski Józef13.586
48Dworkiewicz Andrzej13.540
49Fabiś Tadeusz13.513
50Mikołajczak Wojciech13.5-9
51Jóźwiak Zbigniew1364
52Florek Jan1346
53Mirek Piotr1345
54Lemański Karol1336
55Grześkowiak Antoni1315
56Szubert Jan1315
57Lisiewicz Włodzimierz1312
58Urbanowicz Krzysztof1312
59Jakób Bernard13-9
60Tomiak Julian13-10
61Henryk Nitschke13-14
62Boroń Dawid13-14
63Kustra Roman13-17
64Stopa Roman13-19
65Drozda Rafał13-23
66Wawrzynowicz Ludwik13-25
67Matuska Tomasz13-118
68Mocek Antoni12.542
69Bordych Andrzej12.518
70Andrys Jarosław12.515
71Nowak Grzegorz12.57
72Palicki Józef12.5-6
73Kaźmierczak Zdzisław12.5-22
74Wojciech Jarosław1225
75Buda Grzegorz1215
76Kulus Jerzy129
77Grzeszkowiak Paweł12-4
78Rafał Wojciechowski12-10
79Wojciech Waldemar12-11
80Zandecki Andrzej12-21
81Witkowski Paweł12-40
82Marciniak Jerzy12-41
83Żurniewicz Mieczysław12-42
84Pauch Andrzej12-53
85Sofczyński Henryk12-56
86Mikołajewicz Andrzej1145
87Kuraszyk Ryszard1135
88Drąg Jan1130
89Krysztof Tadeusz117
90Piechowiak Władysław112
91Skorupka Stanisław11-10
92Maćkowiak Tomasz11-12
93Zdzisław Macur11-30
94Wieczorek Czesław11-34
95Tomiak Zdzisłąw11-35
96Pańczak Jan11-41
97Jackowski Stanisław11-43
98Paczkowski Józef11-44
99Gwiazdowski Marek11-46
100Paździor Zygmunt11-47
101Buczkowski Tadeusz11-48
102Wojciech Grzegorz11-56
103Greber Andrzej11-76
104Drajerski Jerzy10.5-12
105Fabiś Bernad10.5-18
106Ryszard Różycki10.5-23
107Macur Andrzej10.5-124
108Garcon Robert10-46
109Krzyżański Piotr10-48
110Janus Czesław10-103
111Pajchrowski Tomasz10-106
112Piotrowski Wojciech9.5-44
113Kaźmierczak Ireneusz9.5-59
114Patalas Kazimierz9.5-62
115Sadowski Roman9-34
116Brojakowski Andrzej9-55
117Skorupiński Michał9-57
118Piotrowska Magdalena9-57
119Malicki Tadeusz9-90
120Ratajczak Zbigniew9-98
121Prządka Kazimierz9-124
122Piosik Zygmunt8.5-61
123Kędziora Tadeusz8.5-78
124Janusz Zbigniew8-57
125sobczyk Joanna8-79
126Adam Kazimierz8-95
127Sobel Jan8-117
128Towpik Franciszek8-144
129Lewandowski Artur7.5-149
130Buchwald Danuta7-134
131Jankowski Edward6-107