Wolsztyńskie spotkania przy "Kopie"

Kliknij aby zobaczyć ranking drużynowy sezonu 2017/2018 »

Wybierz turniej

2019-11-17: Jabłonna

Miejsce Nazwisko i imię Punkty za miejsce Punkty za grę
1Śmichurski Tadeusz19138
2Kędziora Tadeusz18110
3Boroń Dawid1892
4Ciszewski Mirosław17136
5Sobel Jan17101
6Drąg Jan1797
7Patalas Kazimierz1764
8Majchrzak Stanisław1757
9Lemański Karol16.598
10Sarbok Dariusz16101
11Wyrwał Jacek1695
12Pajchrowski Tomasz1685
13Zbigniew Zielonka1672
14Fabiś Tadeusz1664
15Garcon Robert1658
16Paździor Zygmunt15.595
17Kędziora Mirosław15.562
18Garcon Adam15.540
19Odrobny Zenon15.514
20Marach Adam1592
21Kustra Roman1580
22Kaźmierczak Ireneusz1557
23Mirek Piotr1545
24Krzyżański Zdzisław1537
25Kłos Zbigniew1529
26Ratajczak Grzegorz1522
27Adamski Grzegorz1522
28Gwiazdowski Marek1510
29Palicki Józef14.583
30Piotrowski Wojciech14.563
31Krzyżański Piotr14.534
32Piechowiak Władysław14.530
33Marciniak Jerzy14.516
34Sikora Zbigniew1468
35Drozda Rafał1467
36Ziółek Władysław1452
37Kaźmierczak Henryk1452
38Florek Jan1452
39Matuska Tomasz1447
40Borowski Zbigniew1442
41Nowacki Henryk1441
42Piosik Zygmunt1437
43Zieliński Czesław1420
44Krysztof Tadeusz1416
45Fabiś Bernad1415
46Witkowski Paweł1410
47Wysocki Adam148
48Wojciski Kazimierz14-18
49Grzeszkowiak Paweł14-35
50Zdzisław Macur13.532
51Przebierała Sławomir13.520
52Mocek Antoni13.5-3
53Olejnik Stefan13.5-18
54Karcz Franciszek1333
55Bogdan Szydlewski1331
56Wawrzynowicz Ludwik1325
57Adam Kazimierz13-10
58Wojciech Grzegorz13-14
59Andrys Jarosław13-16
60Tomiak Julian12.556
61Pauch Andrzej12.535
62Hanysz Mariusz12.528
63Dzioch Mieczysław12.520
64Sofczyński Henryk12.56
65Prządka Kazimierz12.5-22
66Matysik Stefan12.5-26
67Hertmanowski Antoni12.5-30
68Buda Grzegorz1252
69Jackowski Stanisław1243
70Matuska Jan1234
71Wieczorek Czesław1233
72Kortus Jerzy1218
73Skórzewska Barbara12-2
74Kowalski Janusz12-3
75Macur Andrzej12-4
76Wojciech Jarosław12-8
77Horowski Stanisław12-12
78Sołtysik Marek12-12
79Olszowski Piotr12-15
80Pierzchała Czesław12-17
81Drgas Gerard12-24
82Skorupiński Michał12-30
83Stopa Roman12-48
84Przybyła Grzegorz12-62
85Sylwester Grynczek12-64
86Lewandowski Artur11.51
87Ryszard Różycki11.5-2
88Staroń Mariusz11.5-22
89Piotrowski Robert11.5-25
90Gabała Czesław11.5-25
91Linka Zygmunt11.5-30
92Misiewicz Maciej11.5-34
93Grotowski Henryk11.5-40
94Kania Krzysztof1125
95Kaźmierczak Zdzisław1123
96Silawko Henryk110
97Jóźwiak Zbigniew11-5
98Woźny Ireneusz11-7
99Janus Czesław11-7
100Tobys Edward11-9
101Gracz Józef11-17
102Skórzewski Andrzej11-19
103Gidlewicz Adam11-21
104Malicki Tadeusz11-21
105Lajsner Genowefa11-27
106Wieczorek Andrzej11-30
107Janusz Jerzy11-31
108Furmaniak Stanisław11-33
109Lisiewicz Włodzimierz11-33
110Józef Nitschke11-36
111Kulus Jerzy11-37
112Tomiak Zdzisłąw11-40
113Cieślik Zdzisław11-45
114Guzek Rafał11-46
115Skorupka Stanisław11-49
116Mikołajczak Wojciech11-60
117Paczkowski Józef11-72
118Pańczak Jan11-73
119Nowak Grzegorz10.5-77
120Jakób Bernard10.5-79
121Maćkowiak Tomasz101
122Zandecki Andrzej10-10
123Krauze Ryszard10-40
124Koziński Zdzisław10-42
125Marcin Kociucki10-45
126Drajerski Jerzy10-54
127Grześkowiak Antoni10-61
128Towpik Franciszek10-61
129Kaczmarek Zenon10-75
130Ratajczak Zbigniew10-76
131Minge Franciszek10-81
132Piotrowska Magdalena9.5-42
133Urbanowicz Krzysztof9.5-84
134Brojakowski Andrzej9-63
135Buchwald Danuta9-93
136Buczkowski Tadeusz9-99
137Żurniewicz Mieczysław9-110
138Greber Andrzej8.5-28
139Janusz Zbigniew8-80
140Bartkowiak Szymon8-106
141Sadowski Roman7.5-61
142Paul Tomasz7-114
143Henryk Nitschke7-115
144Brojanowski Krzysztof7-149