Wolsztyńskie spotkania przy "Kopie"

Kliknij aby zobaczyć ranking drużynowy sezonu 2017/2018 »

Wybierz turniej

2019-02-03: Jabłonna

Miejsce Nazwisko i imię Punkty za miejsce Punkty za grę
1Buczkowski Tadeusz18.596
2Patalas Kazimierz18139
3Sikora Zbigniew18138
4Krzyżański Piotr17117
5Kaźmierczak Zdzisław1789
6Kędziora Tadeusz1789
7Garcon Robert1783
8Jóźwiak Zbigniew16.569
9Sofczyński Henryk16111
10Pańczak Jan1691
11Adamski Grzegorz1681
12Ratajczak Zbigniew1668
13Wieczorek Andrzej1643
14Garcon Adam15.584
15Mirek Piotr15.558
16Stachowiak Wiesław15.554
17Weihs Piotr15.520
18Furmaniak Stanisław1566
19Piosik Zygmunt1566
20Piotrowski Robert1565
21Marach Adam1556
22Drozda Rafał1554
23Przebierała Sławomir1547
24Nowak Florian1534
25Tomiak Julian14.542
26Kłos Zbigniew14.536
27Odrobny Zenon14.525
28Brenski Józef1494
29Maćkowiak Tomasz1467
30Jackowski Stanisław1440
31Mikołajewicz Andrzej1439
32Prządka Kazimierz1438
33Jakób Bernard1434
34Kaźmierczak Henryk1430
35Jankowski Edward1423
36Wyrwał Jacek147
37Hanysz Mariusz14-35
38Urbanowicz Krzysztof13.515
39Grotowski Henryk13.512
40Kaczmarek Zenon13.55
41Wojciech Jarosław13.5-15
42Matuska Tomasz1384
43Kania Krzysztof1342
44Sarbok Dariusz1337
45Janusz Zbigniew1324
46Grześkowiak Antoni1319
47Gracz Józef1317
48Wysocki Adam1314
49Adam Kazimierz134
50Piotrowski Wojciech13-3
51Kowalski Janusz13-6
52Towpik Franciszek13-8
53Sobel Jan13-10
54Buda Grzegorz13-14
55Majchrzak Stanisław12.544
56Piechowiak Władysław12.5-6
57Fabiś Tadeusz12.5-16
58Guzek Rafał1243
59Nowacki Henryk1223
60Skorupiński Michał1221
61Matuska Jan1216
62Lewandowski Artur128
63Zieliński Czesław127
64Tobys Edward120
65Bartkowiak Szymon12-8
66Olejnik Stefan12-10
67Andrzejewski Zenon12-11
68Janusz Jerzy12-19
69Kortus Jerzy12-29
70Palicki Józef12-31
71Staroń Mariusz12-34
72Skorupka Stanisław12-45
73Bordych Andrzej12-173
74Fabiś Bernad11.57
75Paczkowski Józef11.5-15
76Woźny Ireneusz11.5-25
77Gabała Czesław11.5-41
78Matysik Stefan113
79Pauch Andrzej11-6
80Humerski Stanisław11-13
81Buchwald Danuta11-18
82Greber Andrzej11-21
83Janus Czesław11-32
84Basiński Jan11-35
85Witkowski Paweł11-40
86Kędziora Mirosław11-45
87Kopacki Mirosław11-46
88Wojciski Kazimierz11-46
89Tomowiak Ireneusz11-67
90Borowski Zbigniew11-111
91Żurniewicz Mieczysław10.5-2
92Adamczak Jerzy10.5-39
93Przydróżny Czesław10-6
94Wawrzynowicz Ludwik10-10
95Malicki Tadeusz10-40
96Krzyżański Zdzisław10-47
97Lepka Andrzej10-49
98Wieczorek Czesław10-55
99Kurp Ryszard10-61
100Sołtysik Marek10-68
101Grzeszkowiak Paweł10-75
102Paździor Zygmunt9.5-31
103Przybyła Grzegorz9.5-51
104Kustra Roman9.5-75
105Krzyżaniak Włodzimierz9-61
106Piotrowska Magdalena9-78
107Koziński Zdzisław9-86
108Karcz Franciszek9-92
109Andrys Jarosław9-122
110Drajerski Jerzy8.5-36
111Sadowski Roman8-60
112Brojakowski Andrzej8-118
113Cieślik Zdzisław8-120
114Pajchrowski Tomasz8-128
115Lisiewicz Włodzimierz7-81
116Nowak Grzegorz7-97